vycvik psa

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

Psí mikulášská

Příspěvekod Helppes » stř 25. lis 2009 1:19:58

Srdečně zveme na již sedmý ročník Mikulášské pro všechny hodné (i zlobivé) pejsky - den plný zábavy, neobvyklých soutěží, Agility a dobrot. Vstupné dobrovolné - výtěžek je určen ve prospěch přípravy a výcvku asistenčních, státem nedotovaných psů. Více na www.helppes.cz
Helppes
 

Výkaly v bytě

Příspěvekod Klára » úte 20. dub 2010 13:25:55

Dobrý den, chtěla bych se zeptat a hlavně poradit....Co dělat, když nám pes stále dělá všechny výkaly v bytě??je mu už 8 měsíců je to štěně Borderské kolie...Máte stím někdo skušenosti??Co dělat??Není to náš jediný pes, vychovávali jsme ho stejně jako všechny jen u tohodle to nějak nefunguje...díík za rady
Klára
 

RE: Výkaly v bytě

Příspěvekod dakkota » čtv 03. čer 2010 23:38:05

můj jack taky doma čůral a kadil, naučila jsem ho na plínu hned jak jsem si ho přivezla. jakmile se, ale vyčůral vedle tak jsem rázně a hlasitě řekla, že nesmí a postavila ho na plínu. když se vykadil doma tak jsem taky řekla, že nesmí a plácla přes zadek. docela rychle to začal chápat a doma se už nevykadil. čůral na plínu asi do 6 měsíců, pak postupně přestal sám od sebe a začal dávat najevo, že chce vyvenčit. chce to pevnou ruku už od začátku. když jdete ven tak čekat až vykoná potřebu a jakmile ji vykoná tak chválit a odměnit mlskou a při tom, kdy ji vykonává tak ho naučit na slovo třeba honem nebo něco takového. tohle vám řeknou i chovatelé. je to prostě účinná metoda
dakkota
 

Jezevčík

Příspěvekod Agnes » stř 07. črc 2010 0:17:15

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné i Jezevčíka vycvičit, aby byl pes ochránce na obranu,jestli to není malé plemeno na obranáře?
Agnes
 

RE: poraďte

Příspěvekod Stana » ned 11. črc 2010 13:29:59

:-) jo, jo , jak jednou vleze do postele, už tam zůstane. Máme dva psy, oba v noci spí s námi, ale přes den leží ve svém pelechu. Oba v jednom:-)
Takže pelech ano, aby měl své místo, kam přes den.
Stana
 

vycvik

Příspěvekod Návštěvník » stř 29. zář 2010 19:04:21

zdravim poridily sme si 5 tydeni stenatko mama je labrador a tata rotweijler.jen sem se chtel zeptat kdy zacit cvicit?hlavne oba dva i s pritelkyni pracujem a sme v praci cely den,takze vsude kadi a louzicky coz je normalni.jen jak na to aby se naucila si zaknourat a zacinat si zvykat na to ze nesmi??a musi chodit ven.diky predem za rady
Návštěvník
 

RE: vycvik

Příspěvekod Návštěvník » sob 09. říj 2010 5:19:29

zdravím,máme 2.5 měsíce štěně,chce to chodit ven co nejčastěji,pokud jsem doma chodím každé tři hodiny,jinak zkuste papírové plínky je to fajn,hlavně ušetříte koberec,je to opravdu ještě miminko,takže se naučí rychle na jedno místo,venku s ním být co nejčastěji,a pokud vykoná potřebu,tak chválit a pamlsek,náš se velmi rychle naučil,že pokud se čurá a kaká venku,je vždycky něco dobrého a sám už čeká,jakmile se mu povede se venku vyčurat,pokud jsme v práci tak máme plínku na stálém místě a v pohodě
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Výchova a výcvik psa

cron