Acana a změny

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Příspěvekod Hanka » úte 08. čer 2010 15:47:05

Ahoj chtěla bych se zeptat na krmivo Acana, dlouho jsem krmila a vyhovovala nám, ale teď v posledních 3 týdnehc se dotavilo velké zhoršení. Nemáte s tím někdo zkušenost? Nevíte, zda se náhodou neměnilo složení nebo nějaká jiná změna?
odpovědět
Myslíte, že náhlé trávicí problémy přejdou, nebo mám raději změnit krmení?Popř.jaké?Díky všem!
Hanka
 

RE:

Příspěvekod Danča » stř 09. čer 2010 17:30:52

Ahoj Hani,taky jsem měla problémy s Acanou,začaly sice dřív než u tebe,ale znám to.Složení bylo možná trochu pozměněný,ale nesázela bych na to.Stává se že psoj přestane edět krmivo a je potřeba změnit.
Já sem změnila na brit care jehněčí. Pes je už zase na svoji klasicky váze a granule mu vyhovujou.Snad jsem trochu pomohla.Pa Danča
Danča
 

RE:

Příspěvekod Blanka » pon 21. čer 2010 21:02:10

Koukám, že jsem konečně našla stejný problém, jaký mám já, myslela jsem jak bude Acana úžasná, jak to všude píšou, ale setkala jsem se se zhoršením už při řechodu ze zvěřinového Brit care. Přecházela jsem fakt pomaličku (cca 14 dní) ale psoj to vyloženě nesedlo:( Asi se vrátím k Brit care, nemám nejmenší důvod ho nekrmit, když jsme na něm byli spokojeni.
Blanka
 

RE:

Příspěvekod Iva » pon 21. čer 2010 21:57:04

Proč jsi přecházela na jiné granule, když si byla s Brit Care spokojená? To vážně nechápu.
Také jsem zkoušela různé granule, ale proto, že ani jedny nesedly mým psům. Tak jsem stále hledala, až jsem našla právě Brit Care jehněčí s rýží a je ta největší spokojenost psů a moje!
Psi nádherně prospívají, mají krásnou srst, bobky, jsou vitální, spokojení, prostě paráda.
Iva
 

RE:

Příspěvekod Blanka » úte 22. čer 2010 15:13:39

No bohužel jsem dala na rady ostatních ohledně Acany, jak je výborná a tak, ale mýmu psovi prostě nesedla, takže zpět k oblíbenému BC:)
Blanka
 

RE:

Příspěvekod Iva » úte 22. čer 2010 22:29:54

Aha, tak tomu docela rozumím. Hlavně, že už máš jasno.
Po Acaně má hodně psů, co znám, problémy. Většinou průjmy a zvracení. Také jsem je vyzkoušela, ale byla to katastrofa!
Jak jsem už psala, pro nás jedině Brit Care!!!
Iva
 

RE:

Příspěvekod Andrejka » pát 25. čer 2010 15:31:00

zadavatelka:
Já jsem krmila Acanu docela dlouho, pak jsem četla nějakou diskuzi o zhoršení a jkobych si to přitáhla, pocítila jsem ho taky...Psi začali Acanu odmítat, snažila jsem se to řešit dochucováním granulí, ale vyžrali vždycky ten zbytek a nechali to.Přešla jsem na jiné granule a bylo po problému.
Andrejka
 

RE:

Příspěvekod Ondra Jenka » pon 28. čer 2010 16:40:10

No, mně zase přestal sedět Brit care, je to už tak 3 roky, zkoušel jsem pak samozřejmě jiný granule, ale nějak mi nešlo vratit se na úroveň, jakou měl pes předtím zhoršením...pořád reznul, zkrátka BC před tím velým skokem byl v pohodě..
Teď jsem se odhodlal zkusit ho znovu a už je to úplně v klidu..Nevíte, čím to?Je možný, že prostě psovi přestane jen tak chutnat?
Ondra Jenka
 

RE:

Příspěvekod Radka » ned 11. črc 2010 15:47:22

Může to způsobit růst(hormonální změna) stejný jako u dětí...Taky mi to pes v průběhu dospívání dělal...Je to normální, je výhoda, pokuď se psovi chutě vrátí.
Radka
 

RE:

Příspěvekod Evička » ned 11. črc 2010 15:49:18

Taky se mi to stalo ale s tim rozdilem ze mi pes pak nezral skoro nic.museal jsem krmiv granule ktery jsem nechtela a trvalo to fakt hodne dlouho.Ted se uz cubina uklidnila a zere vsechno.
Evička
 

Další

Zpět na Zdraví a výživa

cron