Acana a změny

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

RE:

Příspěvekod Helaa » sob 24. črc 2010 20:35:20

Acanu bych uz nekrmila.Podle myho je to nekvalitni reklamni krmivo, ktery krmi kazdej, kdo chce mit dobrej pocit.Pes mi po tom fakt neprospival:((
Helaa
 

RE:

Příspěvekod kaca » úte 03. srp 2010 15:59:31

taky jsme koupili nedavno acanu a nejsem spokojena. Pejsek (fran.buldoček) po nich neuvěřitelně prdí!!jeste víc nez obvykle, takze jsme se vratili k bento kronen.
kaca
 

Acana, Brit

Příspěvekod Radim » úte 03. srp 2010 20:18:52

Zdravím všechny lidi zde. K Acane bych chtěl říct, že je to velmi kvalitní krmivo, stejně jak Brit Care, avšak i nejlepší krmiva, nemusí sednout vašemu pejskovi. Muže mu chutnat CHicopee, Dog CHow, Pro plan a jiné i třeba méně kvalitní. Tím by jste ale měli doplnit pejskovi potřebné minerály a vitamíny jinou formou než granulemi. Podívejte se na www.krmivo-24.cz, kde jsou u každého krmiva detailní popis složeni. Vy si pak můžete lehce zjistit, na jakou složku může byt váš pejsek alergický. Když je ale váš pes zvykly na granule jedné značky, nedoporučuji je měnit. :)
Radim
 

RE: Acana, Brit

Příspěvekod Mario » úte 03. srp 2010 22:52:38

A co třeba něco jinýho než spamovat a psát sem reklamy....to asi neumiš, co?
Krmim Acanou, ale pes má průjmy, přemýšlím o přechodu na Brit care-jehněčí.
Mario
 

RE: Acana, Brit

Příspěvekod Acana » stř 11. srp 2010 13:29:38

Ahoj, mám taky podobnej problém. Krmim Acanu už celkem dlouho a příjde mi že poslední pytel je fakt jinej, jiná vůně, pes jinak žere, příjde mi že už mu tolik nechutna...nedeje se u nich ve vyrobe neco?nevite? s BC spokojenost?
Acana
 

RE: Acana, Brit

Příspěvekod Karlička:) » ned 15. srp 2010 20:55:10

S brit careem spokojenost nejvetsi. Krmim lososa, čubina se po tom muže utlouct, ma to dokonce nejradsi i jako pamlsky, tak s ni nic nenadelam a jsem rada:))
Karlička:)
 

RE: Acana, Brit

Příspěvekod Káťa » pon 16. srp 2010 19:30:29

no zrovna lososa mi pes nezere, zato jehneci, to stoji za to!
Káťa
 

RE: Acana, Brit

Příspěvekod tazizka » stř 18. srp 2010 22:15:29

Musím souhlasit, krmím Acanu jehněčí a taky mám pocit že granulky jsou jiné i jinak voní, teť se zdá že smrdí rybinou ?
Pes je sice žere normálně ale má velký odpad - to neměl.Takže taky uvažuji o změně.
tazizka
 

RE: Acana, Brit

Příspěvekod Jana » stř 15. zář 2010 18:53:02

Odpad byl hlavním důvodem přechodu na jiné krmivo. Bylo to vyloženě abnormální, byli jsme nuceni se Acany vzdát.
Jana
 

RE: Acana, Brit

Příspěvekod Teda » ned 19. zář 2010 20:05:51

A jaký jiný krmivo doporučit místo Acany? Vyzkoušela jsem ty lepší už téměř všechny a furt nic neni vhodnýho, nevím už co by...Nevím, jak ten Brit care, nejde ho u nás nikde sehnat...:(
Teda
 

PředchozíDalší

Zpět na Zdraví a výživa