Nadváha psa

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Příspěvekod Magda » úte 20. črc 2010 20:35:22

Dobrý den,mám psa,který má sklony k nadváze.Jěště to není nijak markantní,ale ideální také ne.Chci se tedy zeptat,jesli někdo nemá zkušennost s tím jak psovi váhu snížit.Jestli je pro psa lepší snížit dávku granulí a nebo dávku zachovat a koupit granule pro psy s nadváhou.Jde mi o to,aby to nebylo pro psa nijak drastické,ale účinné.U nás je ten problém,že náš pes je hrozný žebroň,ale říkejte dětem a hlavně babičce,že mu nemají nic dávat.Budu ráda,když mi někdo svěří své zkušennosti.Děkuji.
Magda
 

RE:

Příspěvekod Klára » úte 03. srp 2010 23:09:39

Dobrý den, já bych začala jinými granulemi.Přešla bych pomalu ne nějaké dietní(moja dobrá zkušenost je třeba s Brit care liht-krocan, ale to je na vás). Až si pes navykne na jiný grancle, okoukala bych jestli to na psa má nějaký dopad, pokud na něm bude vidět rozdíl, nechala bych dávku stejnou, pokud to bude stále stejný, snížila bych a uvidíte. Můj pes takhle zhubl ukázkově.
Klára
 

RE:

Příspěvekod Magda » stř 04. srp 2010 9:21:27

Děkuji moc za radu.Granule Brit care liht jsme už koupili a zatím se zdá,že to funguje.Uvidíme.
Magda
 

RE:

Příspěvekod Jarda » stř 11. srp 2010 14:07:03

musim řict ze Brit care light mi taky zabral. Pes byl uz jak becka, pohyb ani snizeni davky nezabralo, tak jsem koupil Brita a do 2 mesicu byl pes v normalu.
Jarda
 

RE:

Příspěvekod Ricky » stř 11. srp 2010 14:10:15

Pravda, s lightkou od Brita výborná zkušenost!krmíme jí permanentně a i mícháme s klasikou.
Ricky
 

RE:

Příspěvekod Riko » pon 16. srp 2010 19:41:45

Můj pes měl kolem 3 let sklony k tloustnutí, krmil sem v tý době Brit care a stačilo snížit DDD a tloustnutí ustálo.
Podle mě je Lightka trochu zbytečná.
Riko
 

RE:

Příspěvekod Pája » úte 17. srp 2010 22:19:58

to má v tomhle věku skoro každej pes...Mě vadilo že jsme u nás ve zveráku Lightku nesehnali...musela jsem ji objednavatm ted uz jsme zase na jehneti.
Pája
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron