Americký stafordšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Náš pes Lump

Příspěvekod gabča » pon 19. črc 2010 19:02:30

dobrý den nevím si rady s naším psem jsou mu 4 roky. Kolem obou očí má červený nevím jak to nazvat jakoby nezahojený strup.někdy mu to krvácí.já mu to oplachuji vodou a čistím tamponkama ,ale má to furt.myslela jsem si jestly to nemůže mít od nějakého psa skterým se porval,ale to by se mu jistě nepovedlo stejně na obou očích.taky jsem přemíšlela jestly to nemůže mít od naší kočky bala nemocná a všechna její kotátka ,které měla to dostala a umřela na to ,ona přežila ,ale ještě není uplně v pořádku.prosím poradte nevím si stím rady.odpovedi posílejte na email kozeluzky@seznam.cz moc vám s lumpíčkem předem děkujeme.
gabča
 

RE:

Příspěvekod gabča » pon 19. črc 2010 19:06:14

voříšek je ideální .sama jednoho mám.učí se mnohem rychleji než čistokrevní psy.a když si spomenete že ho ve 4 letech chcete naučit nějaký povel naučí se to.
gabča
 

RE: Vaši psi

Příspěvekod Lucky.P » úte 20. črc 2010 12:08:38

Ten pepřák tak akorát natebe..A to co píšete tomu nějak moc nevěřím,mám stafa a nikdy bezdůvodně žádného psa nenapadl natož štěně jak píšete.A vy jako majitelka by jste měla vědět že pokud jde někde starší pes,tak si štěně ohlídám,nikdy nevíte co ten starší druhý pes udělá a je jedno jestli je to staford nebo jiné plemeno.Nám stafa už kolikrát napadl jiný pes,a neděláme ztoho fópa a nevyhrožujeme že budeme chodit s pepřákem.Takže buďte tak laskavá a nejdříve si o tomto plemeni psa něco zjistěte a až pak dělejte závěry...
Lucky.P
 

Příspěvekod Lukáš » pát 23. črc 2010 19:34:28

Dobrý den koupili jsme si fenečku staforda a nastal nám problém začal nám vrčet a blafat na jednoho člena rodiny i když se ho strašně bojí až se počůrá ale dovoluje si kupuju si jí pamlsky které si od něj nevezme bojíme se aby v sobě si nevypěstovala nenávist a pak neublížila všichni jí milujem ale o člena se bojíme její 8 měsíců prosím poradtě děkuji
Lukáš
 

RE: Vaši psi

Příspěvekod zabkakvak » čtv 05. srp 2010 9:36:03

zdravím,já mám psa 1,5roku a je to tak 5 měsíců,co ho pokousal jiný Staford,ale stalo se to nedopatřením,protože ten můj hlídal dvorek a kamarád tam se svým psem vlezl a už to bylo.Od té doby je Akim jako vyměněný,musím ho mít na vycházce pořád na vodítku,protože buď uteče na silnici za auty a tam je honí,nebo napadne jiného psa,který je s majitelem taktéž venku.Když s ním jdu a kolem nás projdou lidi se psem,aniž by si toho mýho všiml,tak Akim začne šílet a mám co dělat,abych ho udržela.Taky mi několikrát utekl,protože běděl,že tam je pes a okamžitě ho začal trhat.Na odvolání přijde,ale jak ho mám odnaučit,aby utíkal a rasil jiný psy,kteří si ho ani nevšimnou?Dnes ráno napadl 14 letou fenu,která se sotva plazila!
zabkakvak
 

RE: Vaši psi

Příspěvekod barbora » čtv 19. srp 2010 13:49:05

Ahoj,máme podobný problém,máme ročního staforda,který je mírumilovný k lidem,miluje děti,ale po rvačce s vlčákem s ním nemůžeme vyjít ven,útočí i na malé štěně,přemýšlíme i o elektrickém obojku,máš s tím nějaké zkušenosti?Pokud by ti někdo poradil,prosím napiš mi na cechova37@seznam.cz,předem děkuji.
barbora
 

RE: Vaši psi

Příspěvekod Návštěvník » sob 21. srp 2010 21:42:37

zdravím...hned po vás tu píše zabakvak že to možný je aby staford napadl bezduvodně...Neměla by jste si vy raději zjistit více o těchto psech???
Návštěvník
 

RE: Vaši psi

Příspěvekod Návštěvník » sob 21. srp 2010 21:45:25

reaguji na Lucky.P
Návštěvník
 

RE:

Příspěvekod Křenda » čtv 09. zář 2010 5:12:16

Ahoj.mám taky fenku staforda a taky jsem mel podobny problem ale klidne zustan v klidu.jen mu ten clovek musi ukazat ze se ho neboji a ten pes velice rychle pochopi a ustoupi.je to mazliva rasa a urcite bude rada kdys si ji dotycny vezme nekdy na klin.no kazdopadne bych nemel zadnou obavu.zatim se mejte Haf
Křenda
 

staford

Příspěvekod lada » stř 22. zář 2010 15:50:36

Dobrý den.KOpupil jsem si amstfa štěně.4etl jsem tady většinu příspěvků a docela jsem našel věci které jsem hledal.Můj problém je v tom ,že opravdu doma poslouchá. Ale venku běhá za cizími lidmi a mě neposlechne. Vím je to tvrdohlavý pes ale milý a roztomilí pes.Chtěl jsem se zeptat kdy asi bych měl začít chodit na cvičák? moc děkuji a budu čekat na odpověd moc fajn stránka
lada
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron