Německý ovčák

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Hodí se německý ovčák do panelákového bytu

Příspěvekod Katka » úte 05. led 2010 18:28:31

Dobrý den, německý ovčáky chovám od mala :-)jsou to skvělí psi a proto vám ho dopuručuji. Co se týká toho panelového bytu myslím si,že to nebude takový problém, určitě by mu bylo lépe v baráku se zahradou, ale jestli tu píšete¨, že sním budete chodit častio na procházky a na cvičák, tak to bude určitě dobré,pokud mohu poradit doporučila bych vám raději fenku,jsou povahově klidnější a nejsou tak ostré jako psi, navíc kluci jsou větší a potřebují více pohybu, protože mají více energie než feny, tak děkuji moc a hodně štěstí s novým pejskem
Katka
 

Příspěvekod Terka » úte 05. led 2010 18:40:42

Dobrý den mám 3 měsíční fenku, štěně německého ovčáka, je to skvělý a chytrý pes strašně rychle se učí nové povely je prostě úžasná:-)ale mám jeden problém když jí vezmu na procházku a potkáme nějakého psa (jakoukoli rasu)strašně začně štěkat vrčet a prostě vyvádět, a když potkám nějaký lidi občas začne štěkat, neni toto chování divné na 3 měsíční štěně?Nemůže to být tím, že měla rodiče kteří hlídají nějaký objekt a jsou zlí?Napadlo mě jestli nebudezlá po svých rodičích.Ale na mě a zbytek rodiny je strašně hodná a mazlivá.Moc děkuji za opověď a přeji hezký zbytek dne :-)
Terka
 

MALÉ ŠTĚNĚ A UŽ TAKHLE AGRSIVNÍ

Příspěvekod Terka » úte 05. led 2010 18:42:13

Dobrý den mám 3 měsíční fenku, štěně německého ovčáka, je to skvělý a chytrý pes strašně rychle se učí nové povely je prostě úžasná:-)ale mám jeden problém když jí vezmu na procházku a potkáme nějakého psa (jakoukoli rasu)strašně začně štěkat vrčet a prostě vyvádět, a když potkám nějaký lidi občas začne štěkat, neni toto chování divné na 3 měsíční štěně?Nemůže to být tím, že měla rodiče kteří hlídají nějaký objekt a jsou zlí?Napadlo mě jestli nebudezlá po svých rodičích.Ale na mě a zbytek rodiny je strašně hodná a mazlivá.Moc děkuji za opověď a přeji hezký zbytek dne :-)
Terka
 

Březost

Příspěvekod Jirka » sob 09. led 2010 22:10:43

Mám tři feny NO a jeste ani jedna neměla štěńata.Není to týrání zvířat?Kdyby měl někdo šikovného psa,dejte vědět.602510758 Bechný Rapotice
Jirka
 

kastrace

Příspěvekod Maggie » čtv 04. úno 2010 1:44:01

Mám krásnou fenečku, které je 9 měsíců. Máme po hárání od vánoc a včera jsem si všimla, že jí roste bríško a dnes mi na UZ potvrdili, že čekáme min. 6 štěňátek. Myslela jsem si, že ji uchovním a štěňátka budu mít tak za 2 roky, ale stalo se. Mrzí mě, že jsem ji neuhlídala, ale v té době jsem byla v 8 měsíci a musela jsem akutně do nemocnice, kde jsem zároveň porodila a když se přítel vrátil domů našel na zahradě se Samantou i zlatého retrívra. Teď je přede mno obrovské rozhodnutí. Na pátek máme domluvenou kastraci, vzhledem k jejímu věku je to prý nejlepší řešení, ale opravdu je? Na potratové injekce je pozdě a zabít ty miminka po narození nedokážu, nemohla bych jí to udělat. Jenže kříženečky byť by byli krásní zřejmě neudám a navíc bych pro ně chtěla jen lidičky co je budou milovat. Co je pro ni nejlepší, poradíte mi někdo? Markéta
Maggie
 

RE: kastrace

Příspěvekod Kamilkkka » čtv 25. úno 2010 21:09:00

Dobry den doporucuju si stenatka nechat uvidite ze kdyz je budete darovat tak je rychle budete mit pryc.Vim s vlastni zkusenosti
Kamilkkka
 

RE: Hodí se německý ovčák do panelákového bytu

Příspěvekod Kamilkkka » čtv 25. úno 2010 21:11:16

Dobry den klidne bych si NO do bytu poridila kdyby jste mu venovala dost casu..je to asi neco podobneho kdyz ma nekdo zavreneho psa v konci a vzdycky ho vezme na prochazku..tak je pejsek aspon s vama a ne sam venku..takze to zalezi jen na vas..
Kamilkkka
 

RE: MALÉ ŠTĚNĚ A UŽ TAKHLE AGRSIVNÍ

Příspěvekod ifes » úte 02. bře 2010 3:48:39

Je to normální, můj pes to také ze začátku dělal. Jde jen o zvyk, pejsek ještě neví co může od druhých čekat.
Chce to co nejvíce chodit mezi psy a lidi. Nejlépe cvičák po kompletním očkování.
ifes
 

RE: Hodí se německý ovčák do panelákového bytu

Příspěvekod iveta » sob 06. bře 2010 11:04:15

NO můžete mít bez problémů v i bytě. Zajistíte-li mu dostatek pohybu venku a vybití jeho energie, v žádném případě nebude chudák, ale právě naopak. Pes v bytě, který může být se svým páníčkem a kterému se jeho pán denně věnuje, je mnohem šťastnější a spokojenější než pes, který je zavřený v kotci, na dvorku, ale i volně puštěný na zahradě, kde je věčně sám a mnohdy se i nudí.
Píšete, že pohyb a činnost pes mít bude, takže není důvod, proč si NO nepořídit. Mám vlastní zkušenost se třemi NO a nikdy jsem neměla problém. Žádný z mých psů rozhodně nebyl a není chudák.Jediná nevýhoda psa byťáka je, že je méně otužilý než pes zvyklý být celoročně venku.
iveta
 

RE: kastrace

Příspěvekod Jarda » pon 22. bře 2010 12:49:09

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak jste vyřešili Vaši situaci a jak je na tom Vaše fenka. Doma již jednoho NO máme a uvažuji o dalším pejskovi, aby se ten náš necítil sám a navíc je mu již skoro 8 let. Pokud se Vám štěňátka narodí, vážně bych uvažoval o jednom, rád si jedno vezmu a aspoň částečně Vám usnadním situaci. Psi mám rád a můžu zaručit, že by o něj bylo skvělě postaráno. Máme zahradu už s jedním pejskem a krásným okolím pro vycházky. Pokud se rozhodnete, můžete mě kontaktovat na 608115564
Jarda
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena