Parson Russel teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

dotaz

Příspěvekod Blanka » čtv 22. říj 2009 11:11:21

Nemám žádná zkušenosti s chovem toho ani jiného pejska, potřebovala bych, něco rad od zkušenějších. Trošku mě děsí "norování" je to opravdu hodně velký problém, nebo to dělají jenon někteří??? A taky jestli se tohle plemeno hodí pro nezkušené chovatele? Děkuji za odpovědi na kovarova.b@seznam.cz
Blanka
 

RE: dotaz

Příspěvekod MiNo » úte 03. lis 2009 22:24:29

Dobrý den já mám Jack je to jen verze na malých nohách.Norování není takovy problém jen se musí od začátku odnaučit,že nesmí.Ale temperament to je věc jak mile obejdete jen barák pes se nudí a to je honička.Jinak je to super pes jak na práci(myslivost) sport tak i na mazlení.
MiNo
 

RE: dotaz

Příspěvekod Magda » úte 24. lis 2009 15:10:00

Dobrý den,
já si pro parsona jedu příští víkend, budu ho mít v bytě, plánuji s ním výcvik+nějaké hry (flyball, dogfrisbee) aby se zabavil. Má ho spoustu známých, nikomu problém nedělá, ale je potřeba ho unavit, aby nedělal doma nepořádek:)
Magda
 

RE: dotaz

Příspěvekod veronika » úte 24. lis 2009 15:12:34

Dobrý den, my máme doma Parsonku a je zlatá. Doma je hodna a venku skotaci. Ale doma je klidnounka a rada spinka. Ale ted je ji rok a zacali se objevovat takove veci jako, rozkubana pantofel, za kterou dostala vyhubovano a tak si sice moje pantofle vezme do pelisku ale necupujeje
veronika
 

Parson russel terier

Příspěvekod Roman Brunclík » sob 11. zář 2010 18:14:29

Dobrý den,
Potřebuji poradit jestli toto plemeno může být celoročně venku?
Děkuji za odpověď
Roman Brunclík
Roman Brunclík
 


Zpět na Psí plemena