Stafordšírský bulteriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Samonavíjecí vodítko

Příspěvekod Návštěvník » čtv 08. dub 2010 16:17:31

Páníci co mají své psy vychované můžou jít s klidným svědomím a s rukama v kapsách ůplně v klidu na procházku i když je to takovédle plemeno nevidím v tom žádný problém.
Návštěvník
 

RE: Samonavíjecí vodítko

Příspěvekod Návštěvník » čtv 08. dub 2010 20:30:04

O tom by se mohli vést nekonečné diskuze... Nechtěla bych se tu s vámi přít o tom co je lepší. My venčíme zásadně s vodítkem, nehledě na to, jaké plemeno máme (měli jsme jorkšírka, jezevčíka a amstafa). Problém s procházkou vyřešíme stopovačkou a volnosti bez vodítka si musí užít na zahradě. :-)
Návštěvník
 

RE: Samonavíjecí vodítko

Příspěvekod Návštěvník » pát 09. dub 2010 8:14:11

No možná jsem to špatně napsala já sama taky venčím na vodítku protože mám dva psy a bydlím ve městě ale jakmile si vyrazíme do přírody tak je můžu bez problému pustit a vyběhat je jak sami oni potřebují a věřte je to úleva pro mě i pro psy.Taky nejsem zastáncem volného pobíhání v parku jak se páníkům a čoklíkům zlíbí ale na louce v lese atd ty ruce v kapse mám protože mám stoprocentně ovladatelné psy ale zase mě to stojí hodně práce na cvičáku.Tak snad vám se to taky podaří a věřím že mi pak dáte za pravdu.
Návštěvník
 

RE: Samonavíjecí vodítko

Příspěvekod Návštěvník » pát 09. dub 2010 8:31:19

A k tomu samonavíjecímu vodítku zkuste koupit lankové a ne popruhové mě to utáhne howavarta a vodítko je staré 10let.
Návštěvník
 

RE: Samonavíjecí vodítko

Příspěvekod Izzy » ned 23. kvě 2010 10:43:08

Stoprocentně ovladatelní psi? Vzhledem k mým celoživotním zkušenostem to neexistuje...
Izzy
 

prosim o radu

Příspěvekod Návštěvník » pon 12. črc 2010 21:45:38

muj manžel si chce pořidit anglickeho stafordširskeho bulteriera už jsme se byli divat aj na štěnata všude maji i ditě v rodině kdyš maji tuto rasu mi mame třiletou holčičku pus jednu fenečku křiženou z utulku velice hodnou a vděčnou ma 5 kylo asi a mam velke obavi s tohoto psa mame toho o vychově už proštudovane dost manžel umi aj vycvičit psa ale přesto mam furt strach si ho pořidit tak prosim každy kdo muže ad poradi jestli si ho pořidit do rodiny .dik moc za rady
Návštěvník
 

RE: prosim o radu

Příspěvekod vilda » ned 01. srp 2010 20:20:15

Dobry den.Mam fenku tohoto plemene a ctyrletou holcicku a muzu s jistotou rict ze je to vhodny a inteligentni spolecnik do rodiny.
vilda
 

RE: prosim o radu

Příspěvekod Silvie » úte 03. srp 2010 21:01:08

Taky si chceme pořídit k Jack Russelovi (fence) Stafbula (psa). Taky z toho mám trochu strach, ale co jsem četla na různých diskuzích, tak by to mělo být snad v pohodě. Ale co se týče dětí, tak toto je pes k dětem přímo ideální.
Silvie
 

RE: prosim o radu

Příspěvekod anet23tek » čtv 26. srp 2010 15:54:53

ahoj muzu poradit nemnej strach o dite pokat budes mit staforda uz od maleho stenatka a bude vyrustat stvyou malou holcickou tak si na deti zvykne a zvykne si i na jejich provokaci a neublizi na to sou stafordi zlaticko ale spise mam obavy s tim psem stim ti asi neporadim kamarad ma tez staforda s dvemi krizenymi stenatamy ale neudelaji si nit ale nevym
anet23tek
 

RE: prosim o radu

Příspěvekod Jája » sob 28. srp 2010 12:21:34

Máme stafbulku jménem Čez. Je jí rok a 4měsíce. K dětem je moc hodná.Přítel má 4 letého syna,kterého i poslechne,když ji pošle na místo,řekne přestaň, nesmíš,fuj.Při hře je k dětem velmi něžná, ale nikdy nejsou spolu bez dozoru dospělého. V našem okolí je plno malých dětí do 5 let a nic se nestalo a věřím, že nestane! Ve výchově psa jsme oba důslední. Nesmí do postele ani na sedačku (nevleze na ní ani ,když se s klukem honí). Ze dveří a do dveří jde až jako poslední,do auta a z auta vyskakuje na povel. Já měla z toho psa strach,ale už nemám :-). Je to hrozně hodná,učenlivá,rychle chápající psí holka.Nemůžem mít snad hodnější!
Jája
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron