Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: granule

Příspěvekod Nora » ned 14. bře 2010 11:14:59

Dobrý den, je malinká a má maličký žaludek. Dávala bych jí 2x denně vždy ve stejnou hodinu (ráno, odpol) nikdy ne před procházkou, maximálně dvě polév.lžíce do mističky. Do kuřátka jí přidejte vločky (suché) nebo rýži,mrkvičku. Vařte ve vodě a nesolit! Kuře ani rýži. Každý pejsek je jiný a časem vychytáte vše co bude pejskovi nejvíce prospívat. Prozatím můžete granulky dávat venku za odměnu, když přijde na zavolání nebo něco udělá dobře. Hezký den
Nora
 

RE: granule

Příspěvekod Nora » ned 14. bře 2010 13:40:40

Dobrý den, 2x denně jí dávejte tak od půli roka. Nyní jí dávejte 5x denně, překoukla sem se. Omlouvám se.
Nora
 

mala fenka

Příspěvekod Evča » ned 14. bře 2010 15:52:31

dobrý dem koupila jsem si fenku jorkšíra a váží 400g je strašně hrava. od prvního dne co jsme jí dovezli tak sama i papa. paní mi tvrdila že je učena čurat na noviny ale po novinach akorat lita a libi se ji jak to šustí tak jsme ji začali dávat papirový ubrousky a na ty vykoná potřebu jen když se ji asi chce protože to pak najdu jinde. Ouška už jí také stoji. a zajímalo by mě kdy zacne měnit barvu.
Evča
 

RE: mala fenka

Příspěvekod Nora » ned 14. bře 2010 18:26:36

Dobrý den, jo to umí každý štěňátko! chodit na noviny u fenky a pak doma přijdete na to že je jinak. Máme tři holky a všechny to uměly! ale u nás jim to nešlo! Noviny trhali, kousali, jen na ně nečurali! Chodili jsme s nima ven každý dvě hodiny, sledovali a dávali na noviny. Chce to trpělivost. Časem se naučí.
Nora
 

RE: mala fenka

Příspěvekod Nora » ned 14. bře 2010 18:39:29

Dobrý den, zase jak který pejsek. Nějaký hned po prvním stříhání, jinej až po druhým, záleží na tom kdy začnete stříhat. Většinou po roce už mají tu svou barvičku. A taky ne všichni. Plavou hlavičku a ocelově modré tělíčko.
Nora
 

zoubky

Příspěvekod Návštěvník » ned 14. bře 2010 21:21:18

dobrý den,mám pětiměsíční fenečku yorkšira a je asi v polovině výměny zubů a všimla jsem si že má předkus,tak se chci zeptat jestli ji to nijak nebude v ničem vadit? předem děkuji
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » úte 16. bře 2010 14:52:29

Zajímalo vy mě kdy mužu začít se štěnátkem chodit ven. mám strach aby mi nenastydlo.
Návštěvník
 

RE:

Příspěvekod Nora » úte 16. bře 2010 22:38:09

Dobrý den, copak nenastydlo, tomu můžete zabránit kabátkem nebo svetříkem ale hlavně až po očkování. Zřejmě jste si koupila štěňátko, tak sním jste dostala očkovací průkaz. Pejsek by měl být odčerven a (minimálně) jednou očkován. Přesto vezměte štěňátko na kontrolní prohlídku, s veterinářem domluvte další očkování a odčervení. Navíc budete mít jistotu, že jste si domů přinesla zdravé štěňátko, obzvlášť pokud je bez PP.
Nora
 

RE:

Příspěvekod Návštěvník » úte 16. bře 2010 23:57:52

štěnátko je bez pp a ma za sebou jedno ockovani. akorat mám problem v tom že jsem už scháněla nějaky svetřík a tim jak je malinka tak je to na ní všechno veliky.v pátek máme další očkování.
Návštěvník
 

RE:

Příspěvekod Nora » stř 17. bře 2010 14:05:49

Dobrý den, buď počkat až povyroste nebo svetřík uplést (či z rukávu udělat) ale teď už snad bude teplo tak to nechte na podzim. Venčení už můžete trénovat, obzvlášť pokud máte zahrádku či dvorek, jen bych štěňátko nepouštěla mezi pejsky, dokud nebudete mít všechna očkování.
Nora
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron