Pyrenejský mastin

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

PYRENEJSKÝ MASTIN

Příspěvekod Návštěvník » ned 01. lis 2009 14:45:13

vámi uváděnou váhu mají u nás půl roční štěňata, všichni dospěláci mají přes 70kg váhy, čím je mastin celkově mohutnější tím je lepší. Plemeno není náročné a je vhodné i pro začátečníka a rodinu, právě začátečníci se svým pesanům nejlépe věnují, ani suché zázemí nepotřebuje, protože mastin celoročně boudu nepoužívá, je nejspokojenější venku jako každý pes z hor
Návštěvník
 

pyrenejský mastin zbarvení

Příspěvekod Návštěvník » ned 01. lis 2009 14:47:04

ne ,že se mohou vyskytovat skvrny,ale mastin musí mít vždy výraznou maskou -tedy skvrny přes oči, chybějící maska je vadou
Návštěvník
 

Příspěvekod Markéta » sob 22. kvě 2010 18:41:15

Je to úúúúžasnej pes :-)) krááásnej a chytrej
Markéta
 

Je dobrý hlídač?

Příspěvekod Markéta » pon 18. říj 2010 20:29:45

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je pyrenejský mastin dobrý hlídač, tím myslím, že když by mi vešel někdo na zahradu, tak jestli by byl schopný vrčet a štěkat a prostě ho vyhnat, např zloděj apod.. :-) mám totiž velký barák se zahradou a potřebuju nějakého velkého hlídače a pyrenejský mastin je pro mě dokonalý :-) strašně se mi líbí, ale kamarádka mi tvrdí, že je to velká chlupatá koule co bude jenom ležet a spát a proto by mi doporučila jiné plemeno. Myslíte, že nemá pravdu, že pyrenejský mastin je ten pravý na hlídání? Koupila bych si jinak dva, díký moc za radu
Markéta
 


Zpět na Psí plemena

cron