Polský ovčák nížinný

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

koupe

Příspěvekod tomas » čtv 02. dub 2009 20:40:06

chtel bych si ho poridit nevite kde
tomas
 

RE: koupe

Příspěvekod Lucka » úte 28. dub 2009 13:27:41

Dobrý den,
určitě nejlepší to bude v Polsku, ale už i u nás v ČR je pár jedinců.
Lucka
 

RE: koupe

Příspěvekod Zdenka » pát 19. čer 2009 14:13:51

omila Lucko,tvoje odpoved na dotaz o
porizeni PON neni zcela spravna.Je to spise tak, ze u nas uz je zase jen nekolik jedincu,zatimco v 90 letech uz
zde byla slusna chovna zakladna a verte,ze o tom neco vim. Mate-li zajem,
muzeme v diskusi pokracovat.
Zdenka
 

RE: koupe

Příspěvekod Jitka Sochorová » úte 30. čer 2009 10:11:26

Dobrý den, 27.6.09 mi zemřela fenka PON v 15ti letech. Hledám chovnou stanici, ale nemůžu žádnou najít. Našeho pejska jsme koupili v Kolíně, ale tam prý již chovná stanice není
Jitka Sochorová
 

RE: koupe

Příspěvekod Zuzka » stř 15. črc 2009 13:23:52

Já zám jen jednu chov.stanici.Jmenuje se Zamilovaný hájek,ale bohužel o ní nikde není žádná zmínka.Neznám adresu ani telefon.Je mi líto.
Zuzka
 

RE: koupe

Příspěvekod Zuzka » stř 15. črc 2009 13:28:52

Možná by stálo za to,zeptat se v klubu chovatelů PON nebo rovnou poradkyně chovu.
Zuzka
 

RE: koupe

Příspěvekod Zuzka » stř 15. črc 2009 15:34:18

Našla sem chov.stanici.Je na slovensku a jmenuje se Japlaja.
Web:www.japlaja.szm.sk
Zuzka
 

RE: koupe

Příspěvekod Jitka Sochorová » čtv 23. črc 2009 14:22:39

Děkuji všem za reakce, na Slovensku (Japlaja) mají půlroční fenku, ale zpráva přišla pozdě a já už měla zamluvenou bearded kolii. Je to super pejsek. Ještě jednou děkuji
Jitka Sochorová
 

RE: koupe

Příspěvekod Janette - CHS Japlaja » sob 17. říj 2009 21:01:39

Všetkých srdečne pozdravujem,
sama som prekvapená kde všetky PONy v CZ "zmizli". Aj som trošku pátrala, bohužiaľ veľa sa mi toho nepodarilo. Vďaka internetu som sa skontaktovala s pani majiteľkov CHS Zlatý ranč a tak som sa čo to podozvedala z minulosti. Som v kontakte aj s pánom Marekom - PON klub v CZ. Vo všeobecnosti každý rozhovor končí tým že v CZ nie sú chovný psy a ani suky. I keď viem že v CZ je PONov určite viac ako u nás na Slovensku. Tak sa zamýšľam v čom je problém!? PON je skutočne super plemeno, ovčiak ktorý je svojej rodine väčne v pätách, strednej veľkosti a stredne aktívny. Preto ma zaráža fakt že je stále tak málopočetný.
Zdenka píšete že niečo o tom viete. Ja dúfam že sa ešte mrknete na túto diskusiu a že budeme v nej pokračovať a že sa od Vás toho môžem veľa dozvedieť.
Janette - CHS Japlaja
 


Zpět na Psí plemena