Puli

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Puli

Příspěvekod Táňa Sládková » ned 08. úno 2009 17:57:47

Mám doma 3 krásné černé Puliky jsem rádá že je mám poznala jsem plemeno které má super povahu a je nenáročné na chov a na údržbu srsti moji Pulici se jmenují Ilka Nero a Aida hledám lidičky kteří vlastní Pulíky jestli se můžete se mnou kontaktovat a vymněňovat názory a hlavně hledám majitele Pulíků kteří nejsou v klubu.Budu ráda když mě zavolají na moje telefonnáí číslo 721 565 635.
Táňa Sládková
 

puli

Příspěvekod Marcela Noskievičová » čtv 09. črc 2009 18:01:50

Máme také Puli, také tři, ale na druhém konci republiky. Cesa 15 let, Pepina 6 let a Gordi rok a půl. Opravdu jsou to velice milí a přátelští psi a ve svém okolí mám celkem 5 psích slečen a chlapců.

Zdravím paní Sládkovou, vím o ní i jejich psech, i když jsme se osobně neviděly. Zdraví Marcela
Marcela Noskievičová
 

RE: Puli

Příspěvekod Ladislav Kristoufek » úte 09. úno 2010 9:00:33

Dobry den,

plemeno Puli se mi hrozne libi a rad bych si ho poridil, nemam zadne vystavarske ci soutezni ambice, chtel bych jenom tohoto krasneho psa, ale nedari se mi sehnat stenatko (cerne)...Vite o nejake moznosti? Dekuji.
Ladislav Kristoufek
 

RE: Puli

Příspěvekod Veronika » čtv 01. dub 2010 0:41:42

Dobrý večer,

aktuálně snad jedině import ze zahraničí. Neočekává se žádný vrh. Výhledově jsou zde 4 CHS černých puli, kde byste mohl štěně pořídít. Pro bližší info pište na mail verivery@seznam.cz
Veronika
 


Zpět na Psí plemena

cron