Argentinská doga

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

štěně

Příspěvekod Anna » stř 29. črc 2009 13:46:28

Zdravím, koukám, že tu není žádný příspěvěk na argentinu..máme doma štěně - Zappa, je to mazel, ale musím říct, že je hodně inteligentní(jsou mu 2 měsíce a bez problému zvládá odvolání na místo a sedni, lehni...)Jediné, co mi dělalo starosti bylo, že se bál(a někdy ještě bojí) psů..postupně tohle odbouráváme,tak doufám, že bude v klidu..a taky doufám, že se tu rozjede nějaká diskuze. :)
Anna
 

Příspěvekod Adri » čtv 08. říj 2009 20:05:28

AHOJ MAM TAKY 3MESICNI ARGE.DOGU FENKU TRIXI MAM TOTO PLEMENO POPRVE ALE JSEM TOTALNE SPOKOJENA JE TO MAZLICEK JEN JSEM ZVEDAVA JAK BUDE VELKAAA HA HA :O)
Adri
 

Příspěvekod Jana » pon 26. říj 2009 23:29:27

Ahoj!Rada se taky připojím do diskuze.:-)...Mám 3.měsíční fenku argentinky jménem Roxy.Je to náš velký mazílek a už se začíná pomalu jevit.Moc se těším až nám vyroste.
Jana
 

strach ze psů

Příspěvekod M » úte 26. led 2010 12:45:43

k tomu že štěně se bojí psů, to už u molossů v ranném věku bývá, ono to je dáno tím že tihle psi bývají dosti ostražití, takže neměly by být obavy že strach zůstane...třeba ho nechávat si hrát se psy, a při jeho strachu zachovávat klidnou hlavu a dělat že se nic neděje, pes začas pochopí že se nemá čeho bát...:-)
M
 

jiný pes

Příspěvekod JARDA » ned 21. úno 2010 0:14:42

Dobrý den, koupily jsme si domeček a chceme si pořídit Argentinskou dogu, nevím jestli nebude problém, když už máme tříměsíční štěně, kříženečka.
JARDA
 

Příspěvekod danka » ned 04. dub 2010 17:34:56

ahojky mam taky argrn.bakynkovi už budu tri roky s pejskama nemame žadne problamy ba naopak on by se chtel s každym porad hrat.s cim mame jedine problemy tak to je že neduveruje lidem nenech se ani úpohladit od ciziho a když se oto nekdo pokusi tak bakynek ponem vystartuje.na jednu stranu je to dobry,že se nenecha pohladit
danka
 

RE: jiný pes

Příspěvekod rob » pon 12. dub 2010 12:52:59

problem nebude jestlize nebude napadana
rob
 

hluchota

Příspěvekod miminko » pát 30. dub 2010 18:17:16

dobrý den .CHci se optat ,vzal jsem si osmi měsíční štěně,od pana který si ji pořidil a nestačil na ni.mam ji tři dny a mam obavy že je hlucha.Mluvim o argentinský doge
miminko
 


Zpět na Psí plemena