Bišonek

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

rada

Příspěvekod agáta » ned 28. bře 2010 18:01:57

Lidi, nechápu proč prodáváte společenská plemena pod cenou, i když jsou bez PP, na ušlechtilosti jim nic neubírá! Jorkšír,Bichon, Havanský psík, Maltézák apod.doporučuji. min. za 5000,-Kč.Za nižší cenu je znehodnocujete a vystavujete znevážení.Vždyť jen při krytí, porodu a vychování do stádia prodeje jsou značné náklady. Apeluji na zdravý rozum!
agáta
 

RE: rada

Příspěvekod Zdeněk » ned 13. čer 2010 10:44:32

Clovece:-), chapu, ze pokud psy prodavas, tak ti lezi na srdci i jejich cena;-), ale tva rada je dost naivni...
Ceny ridi trh a doporuceny ceny lip nez u tebe najdou "lidi" spis na www.cmku.cz (ČeskoMoravská kynologická unie) - v pdf je info o jednotlivejch rasach.
Tam totiz - narozdil od tebe - jednotlivy plemena rozlisuji a apeluji tudiz na zdravy rozum vic nez ty s tou svou pausalni min. petitisicovkou za cokoliv i bez PP...;-)
Zdeněk
 

AKCE, stříhání psů

Příspěvekod Terka » pát 25. čer 2010 17:29:50

AKCE, stříhání psů.
Malých plemen
350 Kč
objednávky na strihani.psu@email.cz
nebo na 773504966
Terka
 

očička

Příspěvekod Mirka » stř 11. srp 2010 1:09:17

Ahoj. prosím mužu něco dělat proti slzení očí?
Mirka
 

RE: očička

Příspěvekod Jirka » ned 12. zář 2010 21:29:51

Proti slzení nám pomohlo nechat pročistit slzné kanálky u veterináře.
Jirka
 

dobrá rada

Příspěvekod fidzi » ned 19. zář 2010 21:13:09

ahojky,chtěla bych Vám poradit,jednu novinku,kterou mi poradila moje kamarádka,protože byl můj pejsek nemocný,hned,jak se narodilŘekla mi tenkrát,když jsem si stěžovala,co jsem vše zaplatila za veterinu,když od štěněte prodělával oprace.řekla mi,hele víš,že existuje pojištění psů a kočiček,na tyto služby,koukala jsem,jak puk a opravdu,http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-psu-kocek , pokryje to všechny zákroky a různá vyšetření a tak jsem to riskla a pojistila svého miláčka a vyplatilo se,později ho čekala operace nohy a bylo to taký hodně drahé a pojišťovna mi to vše vrátila zpět,no super nápad,konečně s tím někdo přišel na trhMrkněte sami,není to ani drahéé))Hlavně se to vyplatí i pro ty,kteří chodí na výstavy!!

fidzi
 

výška bišonka

Příspěvekod Návštěvník » ned 26. zář 2010 14:35:39

jsem laik chovatelka a tedy nevím,když se řekne míra v kohoutku,kde to vlastně u toho pejska je.dík za odpověď
Návštěvník
 

RE: očička

Příspěvekod Návštěvník » sob 02. říj 2010 16:37:41

Né, s tím se nic nedá dělat. Jedině pak koupit vodičku na čištění skvrn - po slzení- u pejsků a pokud možno denně čistit a otírat kolem očí pejska.
Návštěvník
 

potřebuji pomoc

Příspěvekod Denisáček » pát 15. říj 2010 22:46:25

Dobrý večer,mám dvouletou fenu bišonka a chtěla bych jí nechat připustit,ale nevím,od kdy se může připouštěta zda-li musí špinit a pod.Prosím o zaslán veškerých informací ohledně daného tématu - připouštění feny. Předem děkuji
email: D.Elblova@seznam.cz
Denisáček
 


Zpět na Psí plemena