Zlatý retrívr

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Zlatý retrívr

Příspěvekod SILVIE000 » čtv 28. srp 2008 15:56:46

Mam osmiměsíční štěne psa, a potřebovala bych vědět kolik má vážit v osmi měsících.
SILVIE000
 

RE: Zlatý retrívr

Příspěvekod gf » ned 28. zář 2008 8:02:04

6-8 kg
gf
 

štěnata

Příspěvekod petr » pon 06. říj 2008 16:09:22

mame 7štěnat 3týdny stará,fena u nich nechce moc ležet nevíme jestli nestradají je to první vrh děkujeme za radu
petr
 

RE: štěnata

Příspěvekod mat » stř 08. říj 2008 20:45:45

Začněte je přikrmovat už je na to čas.
mat
 

jak začít?

Příspěvekod pavka » čtv 09. říj 2008 11:33:13

Dobrý den, uvažujeme o koupi štěněte flat coated retrívra, ale máme dilama, jesli si štěně pořídit teď na podzim a přes zimu ho mít doma a na jaře ho dát ven na zahrádku a nebo jestli je lepší pořídit si štěně na jaře a nechat ho venku od malička. Máme strach, aby si přes zimu nezvyklo na byt a pak byl problém s jeho umístěním na zahrádku. Děkuji za odpovědi. Pavka
pavka
 

RE: Zlatý retrívr

Příspěvekod michal » sob 29. lis 2008 15:47:37

6-8kg si myslim že by měl vážit tak v 8 týdnech a ne v 8 měsících. Náš zlatý retrívr váží ve 13 měsících 32kg.
michal
 

RE: štěnata

Příspěvekod Návštěvník » čtv 25. pro 2008 22:51:07

dobrý den chtěla jsem se zeptat zdali byste nedarovali fenku mám postiženého syna a jeto jeho přání ale já nemám nato abich mu koupila fenku.moje emailová adresa,janaotcenaskova@email.cz prosím odepištemi na muj imeil.děkují vám moc jana otčenášková most.přejí vám pěkné prožití vánoc a štastný nový rok.
Návštěvník
 

Do bytu?

Příspěvekod Ivana P. » ned 22. úno 2009 16:11:36

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné chovat toto plemeno v bytě, nebylo by to pro psa traumatické? Chodilo by se s ním min. 2krát denně ven, ale přece jen... Jaký je váš názor?
Ivana P.
 

Příspěvekod Zuzka » úte 24. úno 2009 22:10:25

Dobrý den, asi za 14 dní si domů přivezu 6 týdnů starou fenku zlatého retrievra. Chci se zeptat, jestli mi někdo poradí, které krmivo je nejlepší, aby štěňátko dobře rostlo?
Moc děkuji...
Zuzka
 

RE:

Příspěvekod Zuzka » pát 27. bře 2009 20:05:36

Dobrý den. my máme pět měsíců starého pejska flatíka (Flat coated retrívr), krmíme ho Pro Planem mebo Eukanubou. Je to sice dražší, ale retrívři trpí na klouby, tak si myslíme, že co dostane jako štěňátko je dost důležité: Moc vám gratuluji, užijte si to.
Zuzka
 


Zpět na Psí plemena

cron