Krmení konzervami?

Odeslat odpověď


BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí
Přehled tématu
   

Napište: pátý den v týdnu

Rozšířit náhled Přehled tématu: Krmení konzervami?

Re: Krmení konzervami?

Příspěvek od Kajkaak » čtv 23. črc 2020 13:43:51

Samozřejmě, že to jde! :-) Spousta pejskařů krmí pouze vlhkými produkty a nemohou si to vynachválit. Někdo naopak nedá dopustit na klasické granulky, je to opravdu individuální.

Re: Krmení konzervami?

Příspěvek od Simča Konvičková » úte 21. črc 2020 9:42:22

Zdravím, ono hodně záleží - nejspíš bych zkusila u granulek zůstat přestože zatím nesklízí úspěch. Přeci jen pokud naučíte malé štěňátko na změnu krmení pokaždé, co mu "nebude chutnat" nevěstí to do budoucna nic dobrého. Občas to je i o času, aby si pejsek na krmivo vůbec stihl zvyknout.

Re: Krmení konzervami?

Příspěvek od Milena T. » čtv 16. črc 2020 20:31:03

Na konzervy zkuste mrknout u Britu, mají spoustu řad a druhů a např. Monoprotein by jako kompletní krmivo měla obstát rozhodně. Známá takhle krmí dospělou borderku a prospívá krásně.

Re: Krmení konzervami?

Příspěvek od Péťa I » úte 14. črc 2020 10:26:29

Tak to bohužel vůbec netuším, já kupuji konzervy pouze jako takovou dobrotu a zpestření navíc. Buď bych se zkusila poptat u veterináře nebo snad budou na internetu nějaké články. Já tedy opravdu bohužel.

Krmení konzervami?

Příspěvek od Terezzi26 » pát 10. črc 2020 9:54:34

Dobrý den všem pejskařům a pejskařkám. Potřebovala bych radu ohledně krmení… máme totiž od nedávna štěně king charlese španěla, ale pořád nějak nemůžeme najet na granule. Skoro je nežere a to už jsme zkoušeli víc značek i "příchutí". Kamarádka mi říkala o krmení konzervami, ale nejsem si úplně jistá, jestli by se na takovou stravu dalo plnohodnotně spolehnout. Poradil byste mi prosím někdo?

Nahoru

cron