Pražský krysařík

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Nový pejsek

Příspěvekod Bára Čivrná » sob 25. črc 2009 19:01:29

Máme nového pejska teda fenečku p. krasařáka.Napadlo nás že bysme mohli tu paní s maminkou vendulky naší fenečky navštěvovat.Neví někdo jistli maminka zorinka naší vendulku pozná?Prosím kdo by o tom něco věděl at mi prosím napíše na email lowedoglowe@seznam.cz nebo icq 567214472
Bára Čivrná
 

váha

Příspěvekod Ajtý » čtv 03. zář 2009 17:18:10

Dobrý den. Chci se zeptat,mému krysaříkovi budou 4měsíce a má 1,30kg.Máma měla 2,10kg.Pani říkala že bude mít také kolem 2kg,ale to se mi nezdá,když teď už má přes kilo.Díky za odpověd
Ajtý
 

RE: váha

Příspěvekod váha » čtv 03. pro 2009 19:54:37

Dobrý den,já mám také Pražkého krysaříčka fenečku 4 měsíce.Kupovala jsem ji jako největší štěnátko ze tří a už v 8 týdnech měla 1 Kg a ted má 2 kg.Váha štěnátek je různá,jako u lidí a růst také.Některá rostou nejvíce do 5 měsíců,jiná třeba až do roka než dosáhnou své uplné váhy.Pokud máte opravdu Pražského krysaříka,tak není možné aby váha v dospělosti byla větší než 3 kila-jsou vyjímky,ale nad tři kila to moc nejde.Standart váha je 2.6 kg.
váha
 

RE:

Příspěvekod aneta » čtv 03. pro 2009 19:58:22

Je to ten nejlepší pejsek na světě a že je nějaký pejsek šerednej může říct jen d..il!!!!
aneta
 

Příspěvekod Jana » sob 06. úno 2010 12:38:48

Prosím vás můj krysařík má na sobě místami fleky kde nemá vůbec žádné chlupy nevíte někdo co stím? co jí chybí nebo tak? děkuji
Jana
 

RE:

Příspěvekod sanny » sob 06. úno 2010 16:22:53

nic mu nechybí, krysařík se vyznačuje lysinami na srsti. objevují se na různých místech nejčastěji okolo uší, krk apod. nic s tím nedělejte, je úplně v pořádku. pokud chcete, aby měl pejsek pěknou srst krme ho granulemi s lososem. tím ovčšem nemyslím jen krysaříka :-)
sanny
 

RE:

Příspěvekod gábi » sob 27. úno 2010 14:07:23

nic si stim nedělej já mam taky pražskýho krysaříka ten ani nepopadne dech
gábi
 

RE:

Příspěvekod mical » sob 27. úno 2010 14:08:47

milujutě
mical
 

krytí

Příspěvekod ellsa » sob 13. bře 2010 18:32:53

hledám k nakrytí mojí fenky pejska typoveho s pp nebo bez, v žluté nebo čokoladové barve, kralovehradecky nebo i pardubicky kraj dekuji mapz@centrum.cz
ellsa
 

RE:

Příspěvekod Marcela Drabova » stř 24. bře 2010 12:38:04

Jdete k lekari tam dostane rostok ktery mu pomuze.Navine jsou roztoci.
Marcela Drabova
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron