Pražský krysařík

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Příspěvekod Diana » ned 09. lis 2008 14:58:00

nemáte někdo prosím vzkušenost jestli pražský krysařík líná?
Diana
 

RE:

Příspěvekod marca » sob 06. pro 2008 19:28:15

mám pražského krysaříka již druhý rok.Mě tedy ještě nelínal.Naopak je to hrozně enáročný pes,nepouští chlupy,a nemusí se koupat jenom kartáčovat. Pozor na prochlazení.
marca
 

RE:

Příspěvekod mona » čtv 29. led 2009 12:43:26

tak já mám krysaří dámu šestým rokem, ale chlůpů je z ní víc než dost.Přelínává 1-2x do roka a na oblečení a textilu nechává chlupů dost.
mona
 

Příspěvekod Simča » ned 15. úno 2009 20:22:33

Mám pražského krisaříka. Před 5 mněsícema se mu aběvila epilepsije.Máte někdo u tohoto pejska skušenosti ze záchvatama???
Simča
 

RE:

Příspěvekod Martina » úte 24. bře 2009 15:06:46

Mám také krysaříka - 3 letého. Když mu bylo asi půl roku, začaly se u něj také objevovat epi záchvaty. Podstoupili jsme různá vyšetření (krví počínaje, přes sono, portografi, biopsií jater konče) a nakonec také operaci kvůli podezření na "portosystemický zkrat" (jakási céva navíc u jater, která odvádí krev mimo játra - tím pádem se nečistí a se všemi nečistotami jde do mozku - to údajně mělo způsobovat záchvaty podobné epileptickým). Ukázalo se, že operace byla zbytečná. Jediné, co nám nakonec bylo řečeno je, že má zřejmě idiopatickou epilepsii, ale nedá se to nijak zjistit, že prý se pouze může vyloučit vše ostatní. Nechci Vás strašit, jen píši naše zkušenosti. Pokud má Váš pejsek onu "obyčejnou" epilepsii, nemělo by mu to ve větší míře vadit...

Mějte se krásně vy i Váš krysaříček :-)
Martina
 

RE:

Příspěvekod aneta » úte 09. čer 2009 16:21:13

toje šerednej pes
aneta
 

RE:

Příspěvekod Martina » čtv 11. čer 2009 10:08:56

Na tvůj názor se nikdo neptal!
Martina
 

RE:

Příspěvekod Pavla_25 Brno » ned 21. čer 2009 21:49:50

Šerednej není žádnej pejsek to si zapamatuj. Jinak já mám taky 5ti měsíčního pražskýho krisaříka Riccarda a je to muj miláček na kterýho nedám nikdy dopustit
Pavla_25 Brno
 

RE

Příspěvekod Danka » čtv 25. čer 2009 22:42:01

Pražský krysařík je hodně příbuzné plemeno trpasličímu pinči mému miláčkovi a nedám na tyto mini psíčky dopustit i když někdy jdou na nervy ale v dobrém já jsem povolila ve výchově a začíná náš Hugíček vychovávat nás ale říct že to není pes nebo škaredý pes to ne každý pes je pro pánečka krásný by byl voříšek bez průkazu původu.
Danka
 

RE:

Příspěvekod Vladimíra » stř 01. črc 2009 20:44:40

ano líná má takové malé řasy a poznám to, když svoji fenečku,mám při jízdě autem na klíně,ale není to tak hrozné.Na tmavých věcech to vidět není.ale na bílých ano a není to tak hrozné,mi ji tak milujeme,že nám to nevadí,vlastně líná na podzim.
Vladimíra
 

Další

Zpět na Psí plemena

cron