Prosím o radu

Chovatelské stanice, domácí chov, postřehy, rady

Jak správně trestat psa?

Příspěvekod Sadid » úte 26. kvě 2009 12:23:48

Zdravím všechny,
Pořídil jsem si domů psa. Je to beagl.. Může mi někdo prosím poradit jak správně trestat psa? Nebo jednoduše jak mu dát najevo, že to nesmí v žadným případě dělat. Četl jsem hodně knížek o tom a píše se, že se nemá použiít nikdy ani fizickej trest a ani nějak seřvat.. narušilo by to důvěru psa k majitela. |Prosím poraďte ;)
Sadid
 

RE: ideální plemeno do bytu

Příspěvekod Pavla » sob 06. čer 2009 22:50:10

Dobrý den, mám zkušenosti jen s malým kníračem, pepř a sůl. Máme ho v bytě, srst vůbec nelíná. Pejsek potřebuje asi třikrát do roka otriomovat. Jinak povahou je to velice milý pejsek, rychle se učí, je hravý a miluje procházky. Určitě záleží i na tom z jakého chovu pejsek pochází, aby byl už dobře socializovaný a nebál se lidí. Přeji dobrý výběr.
Pavla
 

RE: Agresivita

Příspěvekod gaba » ned 07. čer 2009 15:47:08

z tveho textu je patrne ze ta fena je natolik rozmazlena ze ste prohrali postaveni vudce.
gaba
 

RE: ocásek

Příspěvekod gaba » ned 07. čer 2009 15:49:47

proc nehledate pricinu proc si ten ocas kouse nebo se drbe?co veterinar?
gaba
 

Fenka rotvajlera

Příspěvekod Pavel » čtv 02. črc 2009 9:56:37

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,mam doma 2 měsíční fenu rotvajlera,co mám dělat,když při hře např. tahám o uzel,když hra skončí,pokouší se mě kousat a vyjíždí po mě,kdyš jí chytnu jemně za krk a řeknu důrazně nesmíš!tak s epo mě stále snaží vohnat.co mám dělat?
Pavel
 

Nešťastná fenka

Příspěvekod Simona » ned 05. črc 2009 19:30:11

Nevim si rady..Přivezli jsme si domu asi před 3 týdny fenku kavalíra.Byla šikovná.Ale ze dne na den jakoby se jí začalo stýskat,leží pod stolem,občas se dojde napít,najíst.Ven jí musíme donutit,ze začátku spíš nechtěla domu..Nevim co s ní,myslim si,že se trápí a bojim se aby steskem neumřela..PORADÍTE MI..Předem děkuji..Simona
Simona
 

RE: potřebuji poradit

Příspěvekod angel » sob 11. črc 2009 17:40:42

náš pes se vrtá v zemi a hloubí díry také. většinou něco zavětří a pak není k zastavení...když zkončí s lovem brouka nebo žížaly ale pak je zase jako beránek...
angel
 

RE: Jorkšír

Příspěvekod angel » sob 11. črc 2009 17:46:00

Dobrý den. my učíme pejska na kočkolit už proto že je to cenově o hodně výhodnější... když začne potřebovat tak ten náš třeba začne vševhno očichávat a točit se dokola, tak se ze začátku vzal a dal na kočkolit. Když udělal to co měl tak dostal pamlsek a pochvalu. už ho to učíme dost dlouho, ale pořád má nějaké tendence chodit občas jinam a to i když ví že pak bude potrestán.ale už se to rapidně zlepšuje dokonce se mi jednou počůral do postele a pak šel a udělal bobek na kočkolit...
angel
 

RE: ideální plemeno do bytu

Příspěvekod angel » sob 11. črc 2009 17:48:30

Dobrý den. já můžu doporučit malého hladkosrstého pinče. Je to malý pejsek, asi 30 cm, má krátkou srst a je to velice hravý a živý pejsek
angel
 

čipování

Příspěvekod Návštěvník » úte 28. črc 2009 13:21:22

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zda je lepší psa nechat tetovat nebo očipovat. A také kdy je k tomu vhodný věk... předpokládám že až když je pes dospělý...
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Chovatelství

cron