Prosím o radu

Chovatelské stanice, domácí chov, postřehy, rady

pls..

Příspěvekod Kulik.. » čtv 01. dub 2010 19:54:34

Dobrá den,byli by ste tak laskaví a lasovali pro : http://nejpes.blesk.cz/pejsci-64945.html předem všem děkuji ♥
Kulik..
 

RE: Papaní hovínek

Příspěvekod Nora » pát 02. dub 2010 18:27:41

Dobrý den, trochu sem se poptávala a prý to může poukazovat i na to, že pejsek dlouhodobě dostává jednostrannou stravu. Zkuste jí začít dávat trochu ovoce a zeleninu - ovšem jen krátce povařenou a přidat do jídla. Mělo by to pomoci, pokud to nedělá z jiného důvodu.(něco ji netrápí) Hodně štěstí!
Nora
 

Prosím o radu

Příspěvekod Anička » sob 03. dub 2010 13:26:41

Dobrý den.Před měsícem jsem si vzala z útulku tříletého psa labadora.Je velice dominantní,ale hodný, doma vychovaný.Pokud ho ale pustím z vodítka, nereaguje na zavolání na pamlsky, vůbec na nic.Je pak dost těžké ho "ulovit" a tak ho vůbec nepouštím.Chci se zeptat jestli je tahle tvrdohlavost znakem všech labradorů a jestli s tím můžu něco udělat.Děkuji předem za odpověď.
Anička
 

kupírování ocásků

Příspěvekod lucie k. » ned 11. dub 2010 15:07:14

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na kupírování ocásků , zda je možné nechat kupírovat ocásek i 1.měsíc starému štěněti.Děkuji za odpověď
lucie k.
 

Agresivita

Příspěvekod Martina Eneová » pon 12. dub 2010 15:52:59

Dobrý den, chtěla bych poradit ohledně fenky pitbulla, které je 1rok. Byla vždycky ostřejší na psi a ostražitá vůči cizím lidem, ale nikdy si jich moc nevšímala. Teď je ale všechno jinak, bezdůvodně vyjíždí po psech kteří jen projdou kolem. A co mě nejvíc naštvalo, že vyjela po dědovi. Viděla ho asi 2x v životě (byl u nás doma),seděl na židli a já jsem mu dala piškot aby se se psem zkamarádili. Ona si piškot vzala, děda jí chtěl pohladit a vyjela na něj. Tak jsem jí povalila na zem a vynadala jí. Můžete mi prosím poradit, jak mám postupovat a jak psa trestat. Předem děkuji.
Martina Eneová
 

Příspěvekod Lenka » ned 16. kvě 2010 21:35:32

Dobrý den, moc vás prosím o radu. Máme fenku Leonbergra a nejsme schopni ji řádně vyčesat, nenechá na sebe šáhnout a je plná zacuckaných chlupů. Předem děkuji za jakékoliv rady.
Lenka
 

RE:

Příspěvekod Nora » pon 17. kvě 2010 19:22:57

Kolipak jí je? Pejsci si na česání zvykají od mala ať je to malý nebo velký plemeno. Taky máme leonku, 15 měs. a problém s ní není, samozřejmě se jí to moc nelíbí ale stojí, uplácíme ji piškotama.
Nora
 

RE:

Příspěvekod kulďas... » úte 25. kvě 2010 16:41:45

Ahoj,já mám doma také dlouhousrstého pejska...a on čewsání přímo miluje..nevím čím to může být,ale možná pánem..:)povídat si s pejskem při česání....u mě pomáhá..
kulďas...
 

pes v zahraničí

Příspěvekod viki » stř 26. kvě 2010 15:53:58

ví někdo, zda existuje seznam států a psích plemen, kam který pes smí vycestovat ?, chováme amerického pitbulteriera a chceme s ním vycestovat do Španělska, smí do této země, pokud je očipován ?díky za pomoc Viki
viki
 

Příspěvekod Radka Zvoníková » ned 06. čer 2010 16:49:33

Dobrý den,chtěla byhc se zeptat mohou jít na psí výstavu také kříženci podobných plemen?Děkuji za vaše odpovědi
Radka Zvoníková
 

PředchozíDalší

Zpět na Chovatelství

cron