Prosím o radu

Chovatelské stanice, domácí chov, postřehy, rady

RE: pes v zahraničí

Příspěvekod radka zvoníková » ned 06. čer 2010 16:52:39

dobrý den,když má pejsek svolení od veterynaře tak určitě by tam mohl jet.spozdravem Zvoníková
radka zvoníková
 

RE: Prosím o radu

Příspěvekod Zvoníková Radka » ned 06. čer 2010 17:00:02

dobrý den,u labradorů se to málo kdy oběvý ,ale dá se stim udělat jedno když uteče a nepříde kvám sám tak ho chytit a vynadat mu tak aby se cítil provinile a on by za nějaký čas přestal.u našeho labradora tomu tak bylo a už si to v životě nedovolil.jestli vám to pomůže byla bych ráda kdyby jste mi napsala a pozdravujte toho vašeho peska děkuji Zvoníková.
Zvoníková Radka
 

Poraďte, co na klíšťata

Příspěvekod Milan » stř 23. čer 2010 14:47:12

Zdravím, chtěl bych se zeptat, co používáte na klíšťata? Já jsem psovi (výmarský ohař) dával vždycky obojky, ale ty letos nějak nefungujou :( Obden se totiž nějaké chytne...
Milan
 

RE: Poraďte, co na klíšťata

Příspěvekod Magda » čtv 24. čer 2010 11:06:43

Já mám italského ohaře a letos jsem se rozhodla zkusit pipety Advantix. Zatím fungujou. Klíšťata i blechy se od nás drží dál :)
Magda
 

pomozte :'(

Příspěvekod Kulďas » stř 04. srp 2010 17:47:14

Dobrý den,pomozte.U našich sousedů chovají dva psi.Jeden je kříženec krysaříka a druhý pouliční směs.Kříženec krysaříka jménem Dan,žije v otřesné boudě.Naopak jeho psí kamarád má boudu normální.Daneček i Črt jeho kamarád žijí po celý svůj život na jeden metrové řetazce.Majtel si vzal paní s dcerou a ta si pořídila Danečka.Pak se soused rozvedl a sousedka i z dcerou se odstěhovali do Olomouce,bohužel bez pejska.2x do roka sem přijedou pejska pustíí a ten hladem jenž jsem se zapoměla zmínit pobíhá po dalších sousedech a vyjídá cizí misky.Nejčastěji je to u nás,jelikož pejsek má deně plnou misku.jakmile sousedé odjedou,pejska přivážou,a nechají ho tak do příšti návštěvy chalupy.:'( je mi pejsků líto,jelikož druhý pejsek ani neví,co to je pořádná procházka.:(stačí když se setmí,a oni vyjou a štěkají jak blázni!!!!!! nemůžete si ani otevřít okno v horké letní večery.....nevíte,co by jsme s tím mohli udělat?Předem moc děkji.."MŮŽETE NAPSAT ZDE,A NEBO NA EMAIL:julie.polachova@seznam.cz
Kulďas
 

štěně v novém domově

Příspěvekod Petra » ned 08. srp 2010 12:43:10

zítra si jedeme pro skoro 3měs.štěně maltézáčka,paní ho měla v rod.domě.
jde mi o to,kam první noc štěně umístit?co se doporučuje...jestli ho dát k posteli(tam máme koberce) na zem do pelíšku,aby neplakalo po mamince a nebo na chodbu,klasicky s pelíškem,kde by měl místo(máme tam lino)....na chodbě bude asi vyvádět a škrabat na dveře,ale když ho dám do pokoje,tak tam bude chtít asi spát pořád....až se naučí čůrat,tak je mi to jedno,kde bude,ale pochybuju,že v pokoji,kde je koberec půjde na podložku.....bude to pěkný boj ho to čůrání naučit....poradíte mi,jak na to... a kde ho tedy umístit,abychom to spinkání a čůrání vychytali?děkuji
Petra
 

Dotaz

Příspěvekod Ludvika » pon 09. srp 2010 11:02:04

Dobrý den,prosila bych o radu,máme 15 letého pejska a dvouleté díte,kterému bych chtěla koupit štěně je to vhodné když máme ještě toho starého.Neublíží mu to.(tomu starýmu pejskovi)děkuji
Ludvika
 

žárlivý pes

Příspěvekod Vlasta » úte 10. srp 2010 21:09:41

Dobrý den,potřebuji poradit máme 3 letého křížence srnčího ratlíka a malého špice je žárlivý.Moji rodiče mají 3 psi křížence skoro pokaždé když k nim přijdeme ten náš skočí jednomu na záda vrčí je rozzuřený a začne ho kousat, někdy zůstane jen u vrčení jindy je musíme odtrhávat nevím si rady ,když je sám je moc hodnej a milej .Napadlo mě zakoupit elektrický obojek ale nevím zda by to pomohlo .Děkuju za radu
Vlasta
 

prosím o radu

Příspěvekod jarka » ned 15. srp 2010 10:58:32

Máme 10 měsíční shih tzu, každý den jí pročesávám, čistím očka a asi jednou za měsíc ji vykoupu. Máme ji v bytě, poštímě pouze na zahradu, je čistotná a hodná - ale v poslední době se hodně drbe a v srsti se jí dělají takové žmolky, které nejdou rozčesat. Jednou týdně ji stříkám sprejem proti škůdcům - blešky nemá. Prosím o radu, jak získat opět pěknou srst. Moc děkuji
jarka
 

RE: prosím o radu

Příspěvekod Kulďas » ned 15. srp 2010 17:20:27

dobrý den,jedná se taky o to,jetli pejska po koupání pořádně rozčesáváne..gord Shih-tzu je plemeno s obzvlášť jemnou srstí..já mám například Kromfohrländera,kterého pročesávám nejhustším normálním lidským hřebínkem..a srst je potom neuvěřitelně krásná..skuste to taky..jednu dobu se mu to dělalo taky,ale jakmile jsem začala po koupání pročesávat..nikde nic...) napište,jestli to pomohlo.;-D
Kulďas
 

PředchozíDalší

Zpět na Chovatelství

cron