Prosím o radu

Chovatelské stanice, domácí chov, postřehy, rady

Příspěvekod Barbora Vavříková » pon 29. pro 2008 10:18:08

Před týdnem jsem si pořídila pejska z útulku jsou ji tři měsíce ale nevím si rady co to může být za rasu prosím o pomoc odkaz na foto je zde
http://www.nahraj.cz/content/view/c95165e3-8cf9-484e-80fd-1aa8211b93b7
Barbora Vavříková
 

RE:

Příspěvekod Lucka » pát 23. led 2009 23:56:11

Dobrý den,
je to úplně jednoduché. Za rasu to není určitě nic. Bude to kříženec, nejspíš kříženec kříženců, vidím v tom rotvajlera, německého ovčáka, dobrmana, a takto bych mohla pokračovat..každopádně by to byly jen dohady, s čím se co zkřížilo se nedá zjistit..
Lucka
 

prosím o radu

Příspěvekod eva » pát 06. úno 2009 10:01:12

v křížencích a voříšcích mám foto mého mazlíka prosím nevítě někdo jaká je to rasa a nebo jaký je to kříženec.Někdo žiká že je belgický ale ten je jiný.
eva
 

potřebuji poradit

Příspěvekod žaneta » čtv 12. úno 2009 12:34:34

prosím o radu,máme ročního hladkosrstého foxteriera.Když jdeme ven tak se tak rozdivočí,že začne hrabat a kousat trávu a když mu to chcete zakázat tak vás začne zákeřně kousat,no prostě to vypadá jak znějakého hororu.A nebo když vidí nějakýho psa tak chce na něho skákat a opakuje se to stejný chcete mu dát vodítko tak vás chce pokousat.Nevím co mám s ním dělat,protože ho mám hrozně ráda.Začala jsem s ním chodit aji na cvičiště,ale nic moc se nezměnilo dělá to pořád,ale doma je strašně hodný,nic nekouše,akorát jak píšu venku je hrozný.Koupila jsem košík a chodí s košíkem.Nevím jestli je to nějaký výchdisko.Pomocte mi prosím.
žaneta
 

poradte prosim

Příspěvekod paja » čtv 12. úno 2009 18:42:51

Mam doma rocniho pejske prezskeho krysarika, do pul roku byl strasne hodny chodil curat jen ven a v noci nebo kdyz byl doma sam tak na kocici zachod. Nikdy se nepocural. Od pul roku nei m co s ev nem zlomilo ale pocurava se vsude. Zkousela sem to po dobrem i po zlem a nic nepomaha. Nechala jsem ho i vykastrovat a porad nic. A vim ze to dela naschval, stoupne si a kouka na me a zacne curat a kdyz na nej houknu bezi na zachod kam ma. Takze on moc dobre vi ze nesmi a stejne to dela. Jdu s nim ven tam se vycura, prijdu do mu a pocura se znova. Ani nevim kde se to v nem bere tolik moci...a nemocny neni nechala jsme ho i vysetrit. Prosim poradte pokud mate nejakou zkusenost. Dela to kdyz si ho treba nevsimama ale i kdyz si s nim cely den hraju. dekuji
paja
 

Agresivita

Příspěvekod pruvanka » pát 20. úno 2009 10:16:05

Dobrý den, prosím o radu. Máme téměř 5letou fenku křížence bígla. Občas se projevovala bezdůvodně agesivně - vrčení na lidi, napadnutí psa apod. Postupně začala být zlá i na nás. Nyní je toto její chování stále častější, bez důvodu na nás začne zle vrčet a snaží se kousnout protože, že si třeba "hlídá" křeslo, koš, dveře, botu, ... kdykoliv cokoliv.... máme 2 děti (7 let), které jí nikdy nijak neublížily, naopak by jí dají z talíře svůj řízek atd... i na ně je občas najednou zlá. Po jednom takovém ošklivém výstupu jsem jí chtěla dát utratit, nakonec jsem to nedokázala, hledala jsem útulek, kde by si jí vzali, ale nikde pochopitelně agresivního psa nechtějí... co mám dělat?
pruvanka
 

dotaz

Příspěvekod Staňa » ned 01. bře 2009 19:14:26

Dobrý den,chtěla bych se zeptat mám křížence Ridgebacka a strašně rychle se zadychává. Stačí sebemenší pohyb a hned lapá po dechu.Děkuji za odpověď. cervenastana@atlas.cz
Staňa
 

jak psa trestat?

Příspěvekod Monika » čtv 05. bře 2009 15:26:21

Mam mladého německého ovčáka a nevím jestli ho trestám správně. Věc za kterou jsem ho potrestala uděla za chvíli znovu.
Jak ho správně potrestat?
Monika
 

Prosím o radu

Příspěvekod Petr Vich » pát 06. bře 2009 2:50:19

Dobrý den,prosím o radu. V září jsem si odvezl z jednoho útulku pejska,je to fenka,klasický vořech. Podle všeho něco mezi vestíkem a jezevčíkem.
Je naprosto úžasná,hodná. Můj problém tkví v tom,že si na mě asi vytvořila závislost a to během velice krátké doby.
Jinak žiju s přítelkyní,takže nejsme sami.
Jinak řečeno,když odejdu z bytu,do 5 minut začne kňučet až se z toho rozštěká.
Pak štěká po celou dobu,co jsem pryč,i několik hodin.
Mám problém v tom,že pracuji v noci.
Bohužel si na nás logicky stěžují sousedi.
Snažím se s ní přes den cvičit,odcházím z bytu a po nějakých intervalech se vracím. Tyto intervaly různě měním a když je hodná,odměním jí piškotem,když štěká,potrestám jí. Nevím si rady,jelikož je to už půl roku a nic moc se nemění.
Štěká i když jdu třeba jen na nákup,prostě jak se od ní vzdálím a nevidí mě,štěká jako o závod.
Můžete mi poradit?
Petr Vich
 

Jorkšír

Příspěvekod Niki » sob 07. bře 2009 13:03:40

Dobry den,chtela bych se zeptat jak mam naucit jorka chodit na plenu nebo nic doma neudelat.Mam totiz fenecku pulrocni
Niki
 

Další

Zpět na Chovatelství