psi vykaly

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

Příspěvekod petra » ned 18. říj 2009 12:12:55

dobry den,rada bych zeptala,proc nase stene bigla,7 tydnu venku jí vlastni i cizi vykaly.dekuji
petra
 

RE:

Příspěvekod Marek » stř 21. říj 2009 15:02:57

Ano,to je mozne,nas pes to delal "za mlada" taky.Veterinar nam to vysvetlil tak,ze to zere proto,že v nich cítí vitamín B a toho ma nedostatek,takze proto to zere.Jinak to olizovani a pojídání výkalů jiných psů je docela nebezpečné,treba takova toxokaroza-není o co stat.A pochybuju, že jsou vsichni pejskari natolik zodpovedni,že pravidelně odcervuji...
Marek
 

RE:

Příspěvekod Mavres » úte 03. lis 2009 16:29:41

Jo, tak to asi dela jak ktery pes... Treba ten nas to nedelal. Jinak my teda odcervujeme,nechodime s tim teda k veterinari,v lekarne kupujem Drontal a zvladame sami.A když jsme už u těch (ne)zodpovedných m,ajitelu, docela zajímavy clánek i s diskusí pod ním :-): http://hobby.idnes.cz/za-poslusneho-psa-by-se-mohlo-platit-polovic-vycvik-je-ale-drazsi-nez-sleva-1u9-/hobby-mazlicci.asp?c=A091030_132418_hobby-mazlicci_mce
Mavres
 

Proč pořád kouše?

Příspěvekod Martina » pát 18. pro 2009 12:11:53

Já má 3 ročního psa a už od malička jsme ho vychovávaly k tomu aby nic nekousal,tedy hračky lidi apod.alenepovedlo se to,lidi sice nekouše hračky taky ne,ale kouše jenom mně.Není na mně agresivní a poslouchá mně ale když mu řeknu at mne nekouše začne ještě víc.Co mám dělat?
Martina
 

Příspěvekod anicka » úte 15. čer 2010 21:36:38

dobry den nas pes zere psi vykaly a nevim co stim kvuli tomu dostal strevni chripku a nejaky zachvat co s tim?nevim si rady.diky za pomoc
anicka
 

Re: psi vykaly

Příspěvekod Mauglí » pon 26. pro 2011 18:03:18

Ahojky já mám tři bafanky z utulku a take ponich uklizím bopki diš mne dochazí sačky sem stoho tak vedle musím isi koupit noví abich mohl ukližet ponich jinak sem nesvuj to nechat horší jeto večer de světlo nsevíti potmě ukližet to se musim pořadně kouknot abich je uviděl a mohl uklidit.
Mauglí
 

Re: Proč pořád kouše?

Příspěvekod ter » pát 30. pro 2011 10:52:44

Martina píše:Já má 3 ročního psa a už od malička jsme ho vychovávaly k tomu aby nic nekousal,tedy hračky lidi apod.alenepovedlo se to,lidi sice nekouše hračky taky ne,ale kouše jenom mně.Není na mně agresivní a poslouchá mně ale když mu řeknu at mne nekouše začne ještě víc.Co mám dělat?


A proč nesmí kousat hračky? Nejlepší řešení tohohle problému totiž je, že v momentě, kdy pes začne mojí ruku kousat víc, než se mi líbí, čapnu hračku a strčím mu ji místo mé ruky. Pro psa je kousání do něčeho zábava, rozhodně bych mu to nezakazovala, naopak.
ter
 


Zpět na Výchova a výcvik psa

cron