Rotvajler

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

výcvik staršího psa

Příspěvekod makuhu » pon 19. říj 2009 0:41:15

Zachránili jsme z hrozných podmínek 2 roky starého rotvajlera. Potřebuji rady ohledně seznámení psa s naší fenou 12-ti letou kříženkou o polovinu menší než rotvajler,ale díky svému stáří poněkud nervózní. U psa je bohužel zanedbán i základní výcvik. Máme šanci,že se naučí tolerovat se???? Děkuji i za další rady co se týče výcviku staršího psa.
makuhu
 

prosim o radu

Příspěvekod Radek » sob 21. lis 2009 19:29:03

Dobry den, poridili jsme si domu dvoumesicniho Rotvajlera a jelikoz je to Nas prvni pes tak bych ocenil jakoukoli radu jak jej spraavne vychovat.Momentalne se potykame s problemy jako jsou napr:nechce chodit ven s velkou pomoci ujde tak 100m od domu vykona potrebu a hned chce mazat domu a doma si stejne ulevi ikdyz jsem snim stravil 20 min pred domem.Vsechno kolem kouse, trha atd....chapu ze je to stene,ale mam obavy aby tyto problemy nepretrvavali dale az bude dospeli.Mate stimto nekdo prosim nejake zkusenosti a mohl/a by jste mi poradit??velice bych to uvital. Dekuji....muj email PacinekRadek@seznam.cz
Radek
 

okusování

Příspěvekod Návštěvník » sob 28. lis 2009 22:20:09

Náš 10ti měsíční Rotvajler rád okusuje dřevo a stromky.Chtěla bych poprosit o radu,aby s tím přestal.Děkuji.
Návštěvník
 

RE: okusování

Příspěvekod Alena » pon 07. pro 2009 19:05:53

Ahoj nepřestane s tím, máme 7 letého psa a baví se tím do teď.
Alena
 

RE: prosim o radu

Příspěvekod Zdeněk Zahrádka@seznam.cz » stř 23. pro 2009 19:52:20

mam desetletou čubu a ta to delá že trhá vše naco přide,a stim že se vám doma znova udelá tak jí vtom vimachejte čunich a dve na prdel znova ven.
Zdeněk Zahrádka@seznam.cz
 

RE: okusování

Příspěvekod pilar » pát 25. pro 2009 0:54:30

nedostatek třísla, dejte mu na ohryz vrbové větve
pilar
 

RE: prosim o radu

Příspěvekod Hlavackovamo@seznam.cz » sob 26. pro 2009 14:49:31

Dobrý den,mám 8 měsíční fenku rotvailera,a a stímto problémem jsem se potýkala každý den. S čůráním v domě i když byla právě venku,trháním věcí všude po domě.Koupila jsem hračky, a začaly jsme na procházce venku zkoušet povely,a musím říct že se zabavila a unavila, doma už pak nezlobila.Hlavně se jí věnovat a učit už od malička základy. Jinak Vám to přeroste přes hlavu.Krásný den Hlaváčková
Hlavackovamo@seznam.cz
 

drbání uší a bříška

Příspěvekod Návštěvník » úte 29. pro 2009 9:52:47

Mám 5 ti měsíční fenku a má problém s drbáním uší někdy až do krve a nyní se přidalo i bříško.Veterinář nám změnil granule na Pro Plan s rybou ale není vidět žádná změna.U doktora jsme co 14 dní vždy jí dá jen nějaké kapky a toto je vše.Mužete mi někdo poradit co dělat?.Chci změnit i veterináře.Děkuji
Návštěvník
 

RE: drbání uší a bříška

Příspěvekod tesil » pát 05. bře 2010 16:15:31

ja bych zmenil veterinare a taky stravu.granule bych uplne zrusil.hovezi maso,rejze,kroupy,testoviny a olivovej olej.ja takhle prodlouzil moji cubicce zivot o tri roky.ted mam nove stene a granulovana strava u nej nepripada v uvahu.
tesil
 

stáří

Příspěvekod Iris » ned 14. bře 2010 11:58:55

Jmenuji se Iris Cacho a narodil jsem se 8.2.1997-těším se dobrému zdraví, jen nožky už chodí pomalu-rád bych se dozvěděl rekordní věk rotvajlera, třebas se mi to také podaří.
Posílám pozdrav všem pejskům, aby se jim dařilo tak jako mě. Haf haf haf
Iris
 

Další

Zpět na Psí plemena

cron