s PP či bez PP

Diskuze o všem možném, co se nevešlo do ostatních témat

RE: Mopsík s PP či bez PP

Příspěvekod Marty » ned 31. led 2010 0:21:30

:-)))) PP není řidičák, ten psovi neseberou, i kdyby nasbíral 100 bodů. Odebrat PP psovi, který byl kousnutý do ucha, to je fór týdne.
Marty
 

RE: Mopsík s PP či bez PP

Příspěvekod Bohumil Honzík » stř 03. úno 2010 16:05:31

Milý pane,je vidět,že vůbec nemáte pojem o co jde.Právě u pejsků s PP platí určité normy stanovené chovatelskými řády které stanoví podmínky chovu.Mimo jiné taky jak často je možno fenku připouštět.To co píšete právě provádí rádoby chovatelé psů bez PP.S pozdravem Honzík
Bohumil Honzík
 

Příspěvekod Spike » úte 23. bře 2010 10:41:46

Ahojky hlasujte, dekuji

http://nejpes.blesk.cz/pejsci-67667.html
Spike
 

RE: Mopsík s PP či bez PP

Příspěvekod Návštěvník » sob 10. dub 2010 19:15:55

hezky a srozumitelně tu máte napsané důvody,proč psa s PP. To co se tu píše v dalším příspěvku,to je sice hezké,že majitel fenu neuchovnil,ale jen tak pro radost si střihnou štěnata,--jak má potencinální majitel poznat,zda jste ten co nešel na bonitaci,nebo jste majitel co byl vyřazen z bonitace pro hrubé vady.Dnes se stal s pejskama bez PP velký byznys,takže jedna bílá vlaštovka,která to udělá jednou,to neuznávám.Ldi si neuvědomují ty problémy,které je čekají se psem bez PP.Vrozené vady,těžká onemocnění ap.Ještě jedna věc je na pováženou,zatímco poctivý chovatel musí platit daně,množitel bez PP je neplatí,
Návštěvník
 

RE: PP ano či ne

Příspěvekod yorkshire » sob 10. dub 2010 19:23:25

tak si kupte psa bez PP a yorka k tomu,cena 5tis-7tis.Bud koupíte maxi yorka,vděla jsem i 7 kg a nebo nedochůdče 1,5kg,které trpí průjmy.Časté jsou defekty skusu.Každého je to volba,co si koupí,chovatel prodává a zodpovídá za kvalitu,je to řízený chov.Záleží na Vás,zda dáte 10tis za PP nebo 7 bez PP a bez záruk,co Vám z toho vyroste.Jen málo ldí chová pejsky bez PP za účelem množení a podle toho to tak vypadá.
yorkshire
 

RE: PP ano či ne

Příspěvekod Nora » sob 10. dub 2010 20:51:24

Dobrý den, přeji Vám šťastnou ruku při výběru štěnátka. Máme taky yorky (v rodině)bez PP (3) a pokud bychom si pořizovali dalšího tak jedině s PP. To co ušetříte za rodokmen pejska, pak dáte za jeho léčení u veterináře, takže pokud opravdu chcete určitou rasu a aby byl pejsek zdravej, pak neváhejte a připlaťte si. Je to na každém znás. Štěnátka bez PP máte prostě bez záruky, že jeho rodiče jsou naprosto bez vady i když PP mají. V lepším případě je jejich majitelé opravdu neuchovnili z časových a finančních důvodů (v tom případě ani nezjistili zda je pejsek pro chov vhodný, či trpí nějakou vadou, skrytou, neznatelnou na pohled). A v tom horším, se je uchovnit snažili ale pejsci neprošli bonitací a mají nějakou vadu. A vy se to nedozvíte! Nikdo Vám pravdu neřekne!
Nora
 

RE: Mopsík s PP či bez PP

Příspěvekod tedík » pon 07. čer 2010 18:39:44

Ahoj mám pejska mopsika uz 9 let je bez pp ma hezkou postavu ze kdyz jsem šel se mrknout na vystavu spousta lidi se mne ptali jestli budu vystavovat.Chci tim rict jako neodbornik na chov.Zatim pejskovi nic neni a ani mu nebylo je zdravy a ma se k svetu stal mi tehdy 3000 kč. ušetřil jsem cca 10 tis korun.koupim si psa s pp jen mi vysvetlete proc jsou tak draha??? tak nevim jestli mnozitele nebo chovatele jsou vetši zlatokopove.
tedík
 

Zlatokopové

Příspěvekod tedik » pon 07. čer 2010 18:43:16

Ahoj mam mopsika bez pp uz 9 let je zdravy hezke postavy byl jsem jednopu se mrknout na vystavu mopsiku a mnozi lide se mne ptali jestli jdu vystavovat.tehdy jsem koupil pejska za 3500 kč. ušetřil jsem zhruba 7 tisic.koupil bych si pejska s pp jen nevim proc jsou tak drahe?? tak nevim jestli množitele nebo chovatele jsou vetsi zlatokopove.a hazi na sebe tady spinu.
tedik
 

RE: Zlatokopové

Příspěvekod Irena » ned 27. čer 2010 23:54:40

Milý tedíku,kdyby nebylo poctivých ch ovatelů a nadšenců,kteří chovají psy s P.P.a mají ch.s.,tak by jsi si nikdy nemohl(a)pořídit svého mopsíka bez p.p.,jelikož by toto plemeno do ČR nikdo nedovezl a to stojí peníze víme,kdyby toto plemeno nikdo nevystavoval,tak se o něm nikdy nedovíš a ty výstavy také nejsou zadarmo(výstavní poplatky,cesta,čas........,pro mě jsou množitelé psů bez p.p.,pouze paraziti,kteří žijou z práce právě těch nadšenců,kterým není líto peněz za výstavy,ranního vstávání o sobotách a nedělích,kvůli výstavám,aby prezentovali to či ono plemeno,asi tak.
Irena
 

RE: Mopsík s PP či bez PP

Příspěvekod Návštěvník » sob 03. črc 2010 12:18:06

Toteda není pravda,měla sem psa a nemel PP a BYL čistokrevný.A pokud vím tak má tředa taková border kolie bez PP větší cenu na voříšek.Takže je nesmysl srovnávat voříšky a čistokrené psi!!
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuze