S vodítkem či bez vodítka

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

Příspěvekod salva.n.o » pát 02. říj 2009 17:58:25

velkym psum se nahubek davat nemusi.radsi podle povahy.
salva.n.o
 

RE: Používat vodítka již od štěněte?

Příspěvekod Alena » pát 06. lis 2009 8:40:42

To mám nejradši takový kecy o pravopisu. Máš jít někam na stránky kde se řeší čeština a né psy. Kdybys měl všech pět pohromadě, tak takovou věc neřešíš, oni totiž existují lidi, kteří mají s pravopisem problémy a není to tím že by se málo učili, ty inteligente. Dělat machry umí každej.
Alena
 

RE: Používat vodítka již od štěněte?

Příspěvekod josef » pát 06. lis 2009 22:49:04

mám již druhého psa z útulku a od první chvíle co jsme opustili bránu šli bez vodítka,i když mi doporučovali jít jen s vodítkem. ani jednou jsme vodítka nepoužili(jen když feny hárají).myslím si že to vše plyne ve vzájemné důvěře, a pokud se člověk k psům chová tak jak má. pes musí cítit že ho páníček má rád. pak jde vše.
josef
 

Rozhodně s vodítkem

Příspěvekod Návštěvník » čtv 12. lis 2009 18:13:43

No...moje mamka by našeho psa v životě nepustila protože nemá cit na psi a pak se diví že je pro ní náš pes nezvladatelnutý jinak ho s tatkou postíme.
Návštěvník
 

naučila bych pejska rada s voditkem

Příspěvekod Marcela H. » pát 13. lis 2009 14:16:47

Muj pejsek je to štěnátko k terý učim na voditko a nebo na kširy ale s obojim se mi pere. ! Co myslite pro jaký vodítko by jste byli pro prazskeho krisaryka.
Marcela H.
 

RE: Používat vodítka již od štěněte?

Příspěvekod Návštěvník » čtv 26. lis 2009 16:54:54

ahoj,máme 2,5 roku starou fenku labradora,já s ní chodím zásadně na vodítku,jelikož je to lidumil a každému se nelíbí když k němu takové telátko přiběhne a chce se lísat. Naposledy jsem od jedné slečny dostala tak vynadáno,že už bez vodítka nedám ani ránu
Návštěvník
 

RE: Používat vodítka již od štěněte?

Příspěvekod ichala » stř 07. dub 2010 19:37:54

Prosím o radu jak naučit pejska na náhubek, neustále si ho sundává packami a pobyt venku je o tom, kdo vydrží déle jestli já nasazovat mu náhubek nebo on si ho sundávat. Pes je kavalír půl roku starý. Děkuji všem Michala
ichala
 

RE: Používat vodítka již od štěněte?

Příspěvekod Katka » pát 14. kvě 2010 11:15:53

Dobrý den, nevím kolik je vám let, ale za takové chyby by se muselo stydět i dítě ve 3. třídě. Kilo s y, nebo vidět s y. Katastrofální příspěvek. To se potom i rozumné náměty a připomínky mění v naprostý brak.
Katka
 

RE: Používat vodítka již od štěněte?

Příspěvekod Daniela » ned 16. kvě 2010 10:08:42

mám malou jorkšírku,na vodítku chodí ve městě, na procházce ji pouštím bez vodítka,přiběhne na zavolání, ale když se na Vás řítí 50 kg pes, tak ji dám radši na vodítko, nerada bych ji honila všude možně.Jsou i tací, co jejich pes nedá pokoj Vašemu, lítá bez vodítka, s tím, že on jí nic neudělá, je 2x větší neustále doráží a ještě z toho má majitel srandu.Takovéh psa, pokud obtěžuje ostatní a neposlechne, bych dala na vodítko!
Daniela
 

RE: naučila bych pejska rada s voditkem

Příspěvekod majda » úte 25. kvě 2010 20:24:38

Já jsem rozhodně pro kšíry.Nevím proč,ale jsem přesvědčená,že je to pro pejsky malých plemen lepší.Mám trpasličího něm. špice a s obojkem si ho nedovedu ani představit.
majda
 

PředchozíDalší

Zpět na Výchova a výcvik psa

cron