Shih-tzu

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Návštěvník » úte 06. črc 2010 0:35:44

My máme šicáčka pejska je mu rok a půl a je to miláček.Za nic na světě bych ho nedala,je to zkrátka poklad.Hodný,milý,přítulný,je to takové miminko.Nechtěla bych jiné plemeno,i když všichni pejskové jsou krásní,já bych neměnila.
Návštěvník
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Jana » úte 06. črc 2010 0:38:23

Shih-tsu,pro mně nejkrásnější pejsek na světě.
Jana
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Alena » úte 06. črc 2010 20:37:32

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat jak často své miláčky koupete?Já našeho pejska koupu asi tak 1x za 2týdny,někdy častěji a někdy za delší dobu,zkrátka podle potřeby,ale často slýchávám názor,že to není dobře takhle často koupat.Já nemám pocit,že by to mému psovi nějak vadilo a škodilo a proto mně zajímá,jak to děláte vy.Děkuji za názory.
Alena
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Petra » pát 09. črc 2010 15:11:36

Krásný den,my pejska koupeme 1týdně,bydlíme v paneláku a když je cítit,tak ho vykoupeme.Nevím že by mu to škodilo,naopak-líbí se mu to a už čeká.Když mu vlásky pěkně ošetříte,nic na tom není:-)
Petra
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod ALENA » úte 13. črc 2010 18:43:58

My mame take šicunku Elinku.Budou ji 4 roky a je to naš milacek.Ja pořad řikam,že je to nejkrasnější pejsek.U mě to byla láska na první pohled
ALENA
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Návštěvník » ned 18. črc 2010 11:42:20

Jo jo,jsou to moc krásní pejskové,ale nebaví mně to věčné česání a stříhání.
Návštěvník
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Alice » pon 19. črc 2010 20:24:47

To je pravda,že to česání a stříhání je náročné,ale pejsek vám to mnohokrát vynahradí svojí láskou.A vy také chodíte pravidelně ke kadeřníkovi,nebo snad ne? Já bych svého hafíka za nic na světě nedala a musím souhlasit,že jsou to moc milá,hodná a přítulná zvířátka.Jiné plemeno bych nechtěla,raději budu pořád česat a stříhat.Zdrvím všechny milovníky shih-tzu.
Alice
 

Připuštění

Příspěvekod Dušan » ned 01. srp 2010 12:41:34

Dobrý den mám 5letou fenku v pátek 30.7.začala hárat.Chci jí nechat připustit jaká je nejvhodnější doba ke krytí který den.
Dušan
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Návštěvník » pát 06. srp 2010 23:05:51

Souhlas,u mně to taky byla láska na první pohled.Jsou to nejroztomilejší pejskové jaké jsem kdy viděla.
Návštěvník
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod xxxxx » ned 08. srp 2010 23:48:28

Je to náročné,hlavně když máte takového divocha jako my,který nechce držet u česání ani u česání.To se vždycky při stříhání všichni zapotíme,ale stojí to za to.Neměnili bysme.
xxxxx
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron