Shih-tzu

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Návštěvník » ned 08. srp 2010 23:49:26

Pardon,ani u stříhání.
Návštěvník
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod alena » úte 10. srp 2010 14:56:40

až si pujdete kupovat štenatko,dejte si pozor,aby nemělo kýlu.My jsme takhle naletěli a Elinka musela ve 4měsicích na operaci.
alena
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Petr » úte 10. srp 2010 21:11:02

Máme ročního psa a potřebovali bychom poradit nějakou kvalitní značku šamponu pro tyto psy.Už jsme jich vyzkoušeli několik,ale pes se pořád po koupání drbe jak má vysušenou kůži.Nemáme s tím žádnou zkušennost a výběr je veliký,tak jestli někdo poradí značku a popřípadě kde se tento výrobek dá koupit.Děkujeme.
Petr
 

RE: Připuštění

Příspěvekod Janča » čtv 19. srp 2010 17:54:42

nevím jaké máte zkušenosti s krytím Shih-tzu, ale není to tak jednoduché. Jestli máte představu, že pejsek přijde k fence, skočí a bude to, tak se připravte na potíže. Pokud máte šicáčka s PP a má předpisovou kohoutkovou výšku, tak má tak krátké nožičky, že se mnohdy musí u fenky přidržet, jelikož Shih-tzu je do 8,2 kg, takže ještě dost těžký. I zkušení chovatelé trénují , aby si pejsek nechal pomoci a nelekl se, když na něj v této " důležité chvíli" chytnete. Mám 12-ti letého Shih-tzu s PP a když moje sestra chtěla od nás štěňátka a on měl 2 roky, tak na to do dnes vzpomínáme. Nacvičovali jsme v ty správné dny doma, potom i na zahradě u naší kamarádky co je veterinářka, ale výsledek byl ten, že pes byl ufuněný, vynervovaný a nic. Sám to nesvedl, padal z fenky a když jsem mu chtěla pomoci, tak seskočil. Mám dva šicáčky a oba jsou kolem 9 kg, jeslti máte na krytí vaší fenečky pejska menšího, tak doufejte, že bude šikovnější než ten náš, nebo si nechte poradit u zkušeného chovatele.Tak ať se to s tou vaší holkou podaří!
Janča
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Dája » stř 25. srp 2010 12:26:54

Tak mi už nalítli a pejsek kýlu má.Jsou mu již 3měsíce a doktor říkal,že mu ji udělá až bude po očkování proti vzteklině v 6měs.Je to náš rozmazlinkanej miláček,neměnila bych.Také se nám drbe po koupání,ale blešky nemá.Šampon máme puppy Flamingo-s nork.olejem.Budu ráda,když mi někdo písnete na maila a můžeme si psát a posílat foto apod.Najde se někdo:-)) darca72@seznam.cz
Dája
 

RE: Připuštění

Příspěvekod Jitka » stř 25. srp 2010 21:11:15

Náš pes odněkud přitáhl blechy,nemůžeme se toho zbavit.Už jsme několikrát koupali v odblešovacím šamponu,stříkali sprejem a stále nacházíme blešky.Nevíte někdo jak dlouho to trvá,kolikrát musíme stříkání a koupání opakovat.Je to hrůza,vůbec nevím kde k nim přišel.
Jitka
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Monika » úte 31. srp 2010 3:27:55

Dobrý den,mám 4 měsíčního pejska Filípka,byl na operaci s kýlou už v 6 týdnech.Dnes se doktor domnívá,že má kýlu znovu.V září se uvidí.Klidně si můžeme psát aposílat fotky budu ráda.
Monika
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Dája » pon 06. zář 2010 14:27:13

my používáme nyní šampon Vitakraft,neboť se nám také pejsek po jednom mohl uškrábat,zatím to vypadá dobře.Koup.jsme ho v obchodě pro pejsky,mají tam ještě profesionální šampony,ty jsou prý také dobré,ale zatím jsme vzali tento-stojí 94kč,ty profesionální 108kč-je to černá lahvička.Ten Vitakraft mofrá a na ní 2hnědá štěňata.
Dája
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Návštěvník » úte 07. zář 2010 19:37:03

Díky
Návštěvník
 

váha štěněte

Příspěvekod Monika » čtv 09. zář 2010 3:06:56

Dobrý den,mám 4 měsíčního pejska shih tzu,váží pět kg,jeho sourozenci 3,5 až 4 kg.Veterinář říkal,že se to zarazí.Mamina má 6,5 kg a tatínek byl menší.Má nádhernou mohutnou kostru,ale je větší,nožičky má krátké.Nemá někdo zkušenost??Děkuji
Monika
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron