Shih-tzu

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Shit-tzu

Příspěvekod Roman » sob 06. úno 2010 13:32:12

Dobrý den,docela se divím,že o tomto plemenu se nevedou žádné diskuse.No tak budu první.Já jsem si vždy myslel,že pes má být velký a venku,ale protože bydlíme v bytě,tak manželka a děti si prosadili toto plemeno,že do bytu stačí.A můžu vám říct,že už bych neměnil.Máme dvouletého pejska a je to úžasný mazel,hodný,milý,přítulný.Všem ho můžu jen doporučit.
Roman
 

úžasný kamarád

Příspěvekod karel » pát 12. úno 2010 19:17:14

smutně se mi teď píše ale snad to zvládnu.Měl jsem téměř 13 let fenku Shih tzu-černobílou,bez papírů.10.února mi v noci umřela téměř v náručí.Těžko si představuji hodnějšího psa,než byla moje Deniska.Nikdy na ni nezapomenu....
karel
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Edita » sob 13. úno 2010 13:13:29

Dobrý den,moc dobře chápu Váš smutek.Já jsem toto také zažila,když nám umřel 13letý labrador,bylo to hrozné.Teď máme Shih-tzu.Je to pejsek černobílý,14měsíců a je úžasný.Možná,že by Vám pomohlo koupit si nového pejska,ale třeba ne.My jsme o něj minulý týden také málem přišli,na procházce ho napadl pes,ale dopadlo to naštěstí dobře,jen je sešívaný,ale v pohodě.Nedovedu si představit,že už by nebyl.
Edita
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Iva » sob 27. úno 2010 10:59:48

Dobře vím,jak Vám je.Já měla týraného pejska z útulku,dožil se 14 let,pak zemřel na rakovinu.Bylo to zlatíčko,nikdy nic neprovedl,byl vděčný a strašně rád se mazlil.Když mi umřel,všechno se mi zhroutilo,hodně jsem se trápila.Teď mám také z útulku právě plemeno Shih-tzu,malou 6-8 let starou podvyživenou fenečku,která je slepá a hluchá.Někdo ji dal na koleje a chtěl ukončit její život.Mám ji teprve týden,léčíme jí záněty a dáváme ji dopořádku.Vidět ani slyšet už nikdy nebude díky jejím dřívějším majitelům,kteří ji strašně zanedbali.Ale teď už jí bude dobře.I když má handicap,je veselá a miloučká.Doma už trochu divočí,venku je ještě hodně zmatená.Vím,že na Vaši Denisku nikdy nezapomenete,navždy ji budete mít v srdíčku tak jako já našeho pejska.Jestli mohu poradit,vemte si znovu pejska a svět bude pro Vás hezčí.Po celé republice je spoustu pejsků v útulcích i takováto plemena,jako Shih-tzu.Prosím,pomozte jednomu útuláčkovi.Bude Vám celý život moc vděčný.
Iva
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Kateřina » sob 27. úno 2010 21:44:01

Mám skoro 13- letého pejska plemene shih-tzu, mám ho od jeho 7 týdnů, je to poklad, zlatíčko..., bez shih-tzu si už neumím život představit, je to úžasné plemeno..., velmi inteligentní, neskutečně hodný....
Kateřina
 

úžasný kamarád

Příspěvekod Karel » sob 13. bře 2010 22:03:42

Děkuji všem za příspěvky.Těžko se vysvětluje láska mezi člověkem a psem někomu,kdo ji nepoznal.Se svým smutkem bojuji jak se dá,ale je to pro mne hodně těžké.Potvrzuji,že to, co jsem svému němému příteli dal,to mi stokrát vrátil a na to se nezapomíná...
Karel
 

RE: Shit-tzu

Příspěvekod Iva » sob 10. dub 2010 17:12:06

souhlasim s Vami i my mame pejska shihtzu 3roky a premyslime ze by jsme si vzaly jeste jednoho.Jsou opravdu roztomily ja bych taky nemenila
Iva
 

RE: Shit-tzu

Příspěvekod Helena » pon 26. dub 2010 17:44:38

Milý Romane,souhlasím naprosto s Vámi.Máme již druhou fenečku tohoto plemene.Ta první s námi žila 12 roků,bohužel měla potíže se srdíčkem,když odešla do zvířecího nebíčka,celá rodina jsme byli moc smutní,ale moje neteř nám ihned sehnale 2 měsíční štěně,zase fenku,tentokrát máme Pegginku.Obě jsou naprosto pohodoví pejskové.Zkrátka super.Zdraví .Helena
Helena
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Jan » ned 09. kvě 2010 12:42:48

Měli jsme šicáčka 9let,je to půl roku co nám umřel a ještě dnes,když si vzpomenu na našeho Matýska je mi do breku.My jsme hned koupili štěně nové,hlavně kvůli dětem,ale pomohlo to nám všem.Teď máme psí slečnu shih-tsu a je úžasná,říkáme jí Anetka.Tak to Karle zkuste také,na Denisku nikdy nezapomenete,my na Matýska taky ne,ele to štěně ohromně pomáhá.
Jan
 

RE: úžasný kamarád

Příspěvekod Dája » stř 26. kvě 2010 14:57:24

Uvažujeme o štěňátku-máme již zamluvené,ale chtěla bych nějaké info o tomto plemeni-můžete mi poradit kde je seženu?Jaká barva je kašír?Na co si máme dát pozor při koupi?Jak ho naučit na čůrání na určené místo?děkuji
Dája
 

Další

Zpět na Psí plemena

cron