šiperka

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

máte rádi plemeno šiperky

Příspěvekod Návštěvník » sob 26. črc 2008 13:48:10

krásná
Návštěvník
 

RE: máte rádi plemeno šiperky

Příspěvekod Lenka » čtv 19. lis 2009 14:51:24

milujeme ho:-) máme doma 7 měsíční štěně a je úžasnýýýýý:-)
Lenka
 

RE: máte rádi plemeno šiperky

Příspěvekod Zdena » pon 23. lis 2009 12:38:15

Mám ráda plemeno šiperka,je to nádherný psík.Když se tady toto plemeno začínalo v devadesátých letech chovat byli tady nádherní jedinci ,vyrovnaní (exteriérově),ale nyní je to hrůza,nekoupila bych si v česku šíperku ,ani omylem!!!!!A od paní chovatelky,která tvrdí ,že tady začínala mezi prvními,což je lež jako trám(paní Březinová) bych si nekoupila ani vodítko natož psa.
Zdena
 

RE: máte rádi plemeno šiperky

Příspěvekod Lenka » pát 27. lis 2009 16:23:41

tak to jste na špatné adrese, naše sedmiměsíční štěně je od pí Březinové, nemůžeme si to vynachválit!!! Péči, pomoc a samotného psíka! Můžete popsat důvod?
Lenka
 

RE: máte rádi plemeno šiperky

Příspěvekod Zdena » pát 27. lis 2009 20:32:53

to jsem na správné adrese,moje sestřenice paní Saňová tady se šiperkama začínala.Neznáte asi pořádně standart-otec je heký Arnošt z kopce zebína ale matka hrůza!!!!A na takových se tady chová,tady nejde o kvalitu ,ale o kvantitu!!!Důvod je ten ,že paní Březinová lže ,jako první tady se šiperkama nezačínala,Blazece nepřivezla z Rakouska,dostala ho od paní Matuškové,která ho přivezla z Francie a chtěla ho nechat vykastrovat ,protože nebyl přínosem do chovu.Zeptejte se kam zmizela Ardisie Rudolfovská skála kterou vlastnila paní Březinová.Tady je taková kvalita šiperek že moje známá žádala hlavní poradkyni paní Daňkovou o kvalitního psana na krytí zahraniční feny a už to budou dva roky a ještě jí neodpověděla,což svedčí ,že tady asi žádná kvalita není!!!!
Zdena
 

RE: máte rádi plemeno šiperky

Příspěvekod Jana » stř 02. pro 2009 14:40:10

Mám šiperku - pejska právě od paní Březinové a jsem nesmírně ráda. Je úžasnej společník. Už jsem vychovala několik psů, ale šiperka je prostě čiperka - inteligentní, učenlivej a mazlivej. Chodíme na agility a hrozně nás to baví. Paní Březinová je fajn.
Jana
 

RE: máte rádi plemeno šiperky

Příspěvekod Lenka » čtv 03. pro 2009 14:00:38

Naprosto souhlasím, je viděť, že paní Zdena neví o čem mluví a de facto nevysvětlila stále co je za problém!! Šiperka z Čech - nedám na ní dopustit, už teď se strašně těším až půjdu z práce domů a tam na mě skočí ten šťastnej černej čumáček:-)
Lenka
 

RE: máte rádi plemeno šiperky

Příspěvekod Zdena » pát 04. pro 2009 8:14:19

Já moc dobře vím o čem mluvím,ale když někdo nezná podstatu věci a nic z toho nechápe ,jelikož má rozum dítěte tak je to potom těžké.Každý pejsek i kříženec může být úžesný když se dobře vychová.Tady ,ale bohužel není co se týče nyní šiperek kvalita,co se týče kostry,kravské postoje,křivé nohy(chcete jména jedinců)?Na takových se tady chová.
Zdena
 

RE: máte rádi plemeno šiperky

Příspěvekod Jana » pát 04. pro 2009 14:56:13

Paní Zdeno,
tak mám pocit, že z Vás spíš mluví závist. Jinak si to neumím vysvětlit. Paní Březinová si velice dobře vede na výstavách a pejsek, kterého mám od paní Březinové, je bez vady po všech stránkách. Bylo by tedy zdvořilé se přestat strefovat do paní Březinové a též se to do této diskuze nehodí. Šiperky jsou prostě inteligentní psi, nenároční, hodící se i do bytu. Vřele doporučuji.
Jana
 

RE: máte rádi plemeno šiperky

Příspěvekod Lenka » pát 04. pro 2009 19:20:18

Letos na podzim jsem se zúčastnila výstavy v Letňanech, zatím pouze jako divák. A musím bezkonkurenčně říci, že ze všech šiperek byla bezkonkurenčně nejhorší šiperka z Německa. Ale je to můj názor, nejsem odborník..a můj šiperák by Vám dal kdybych mu řekla, že má kravský spostoj, to snad nemyslíte vážně!!!!! Setkáváme se velmi často s další šiperkou (taky štěně) od paní Březinové a opět je stopro dokonalá!!!!
Lenka
 

Další

Zpět na Psí plemena

cron