stropní topení

Diskuze o všem možném, co se nevešlo do ostatních témat

topení do boudy

Příspěvekod Karol » úte 29. pro 2009 18:06:47

Po patnácti letech mi odešlo topení na stropě boudy-50W,stálo asi 400,- a bylo skvělé,v dalších boudách stále fungují.Neví někdo dodavatele,mám pouze staré tel.č.a nemohu se s tím pánem kontaktovat.Pomozte a dííík
Karol
 

RE: topení do boudy

Příspěvekod Andrej » ned 10. led 2010 20:20:38

Mám stropní topení u dvou psů už 5 let,je lepší než lehátko protože hřeje jako sluníčko.Jsem s nima mimořádně spokojená.Sehnala jsem je na tel.čísle 777003067.
Andrej
 

RE: topení do boudy

Příspěvekod Pepina » pát 15. led 2010 16:21:57

Tak to je zpráva roku,pouze jsem o tomto vytápění slyšela vyprávět samou chválu,takže velký dík a jdu volat a můj miláček bude v teploučku.Zdravím všechny milovníky a jejich miláčky.
Pepina
 

stropní topení

Příspěvekod Pepina » pon 08. úno 2010 14:20:54

Když mi ta destička přišla domů,myslela jsem,že jsem naletěla,ale přátelé je to zázrak.Namontoval mi to soused(zvládla bych to i sama)a ono to fakt funguje a jak.Z boudy při-15 bylo slyšet chrápá-ní a já s teploměrem v ruce se nasouka-la dovnitř a tam 21,ten muj na zádech a ta spokojenost(daleko horší bylo dostat se ven,ještě že soused má dobré uši).Fakt bomba,super a díík
Pepina
 

topeni

Příspěvekod Pepa » úte 19. říj 2010 17:35:55

Delam pejskarinu uz mnoho let a divim se vsem,kteri resi vytapeni boudy.V jednoduchosti je sila,stropni vytapeci desticka o velikosti 40na20cm a s odberem male zarovky udela pejskovi takovou pohodu,jakou nema v byte u panicka.Po 16letech provozu jsem v deviti boudach menil pouze dve a sehnal jsem je na tel.777 003 067,(ten pan ma pro pejskare velke pochopeni)
Pepa
 


Zpět na Všeobecná diskuze