Problem s agresivni fenkou

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

Problem s agresivni fenkou

Příspěvekod Phenix » ned 02. srp 2015 14:47:34

Dobrý den, mel jsem u sebe v byte fenku bylo to jen na chvili nez se nasel novej domov aby nemusela do utulku nakonec jsme nasli pro ni novy domov u kamarada. Kdyz potreboval bral jsem ji sebbou ven i na nekolik hodin da se rict ze ze zacatku jsem ji videl casto. Jenze uz je to asi 3/4roku, rok se zacala menit a kdykoliv jdeme kolem nejakeho psa resp. Zvirete nebo mensich deti zacne vyvadet: steka, prijde mi ze je to dost agresivni stekot (ale nevrci), snazi se na ne skocit a taha me smerem knim. S mym kamaradem to nedela ale kdyz jde vencit jeho mamka tak to dela taky i kdyz mi tvrdi ze ne tak moc jako u me. Snim je uplne klidna a dokaze si hrat s ostatnima nebo se necha i hladit atd. Problem opet nastava kdyz jsem tam i ja a ten druhy pes jde zamnou protoze chce treba pohladit to pak i muj kamarad ma problem ji zvladnout. Mozna je to tim ze ja jsem na ni mirnejsi kdezto on ji hodne driluje. Mohli by jste mi prosim poradit? Chtel bych si poridit vlastniho psa a seznamit je ale prijde mi to jako hodne spatny napad nevim jak by se k nemu chovala jeste kdyz bude maly. Jinak je to krizenkyne labradora a staforda. Za každou odpověď mnohokrát děkuji.
Phenix
 

Re: Problem s agresivni fenkou

Příspěvekod Sisi » stř 04. lis 2015 21:42:10

Musis ji ukazat kdo je tu panem (trhnutí za obojek, rázné okriknutí). Ale meli byste zacit cvicit prikaz zustan. Nejlepe nekde nerusene a pak to zkouset postupne ve spolecnosti (jiný člověk, pes, dite,...)
Sisi
 


Zpět na Výchova a výcvik psa

cron