Tyrani

Diskuze o legislativě, rady, kličky, právní rámec

Tyrani

Příspěvekod Awaken » úte 14. dub 2009 18:05:59

Prosim pomozte mi Bracha ma psa a nestara se o nej kdyby nebyla mamka a ni tatka tak by mu nedal ani najist a když neco prowede tak ho mlati ze ten pes kvikne .Snažim se ho zastawat ale bracha je silnejsi , Bracha rika že když neco prowede tak se ma prastit dneska ho malem kopnul do hlavy kdybych nebyla u psa tak by bylo urcite po nem prosim pomozte mi newim co delat ?
Awaken
 

RE: Tyrani

Příspěvekod JanaZ » ned 19. dub 2009 17:33:32

Udat ho.. já bych ho teda udala. jsou na to zákony, nebo aspoň myslím.. pokud nemáš sílu abys ho zmlátila jak on bije toho pejska, tak ho udej..a řekni bráchovi, že je tupej a o psech nic neví protože když pes něco provede, má se trestat zataháním za kůži na krku nebo za uši (tak ho od štěněte trestala matka a je na to zvyklý)
JanaZ
 

RE: Tyrani

Příspěvekod Bara » pon 04. kvě 2009 20:34:25

Ja bych ho taky nejraději udala nic jinšího snad ani udělat nemůžeš. Za týrání zvířat jsou také zákony. A co vaši proč nějak nezasáhnou. Ja s tím moc velké skušenosti sice nemám, ale rozhodně ho udej!
Bara
 

RE: Tyrani

Příspěvekod max » stř 20. kvě 2009 17:22:16

a rodice s tim nic nedelaji???
max
 

týrání psů

Příspěvekod štefan jaroslav » ned 24. kvě 2009 22:12:32

poradˇte kam se mám obrátit,když vím o dvou týraných psech a nikdo s tím nic nedělá.oba sou ve velmi špatném stavu,je to na nich vidět na první pohled,že nedostávají najíst.adresa je pilnikov 24 pražská,jméno majitele je daniel antal a ten se o ně vůbec nestará.předem děkuji za radu co s tím.
štefan jaroslav
 

RE: týrání psů

Příspěvekod Jiří » pon 08. čer 2009 13:47:39

doberý den pokud možno lze poslat fotky psa !!
Jiří
 

Příspěvekod Katka » sob 27. úno 2010 19:21:02

udat ho na policii
Katka
 

RE: týrání psů

Příspěvekod kulďas.x » ned 28. úno 2010 9:49:57

já bych ho také udala ..!
kulďas.x
 

RE:

Příspěvekod Jíta » sob 10. črc 2010 14:44:35

Zkuste to:http://pes.help24.cz/nahlaseni-tyrani-zvirat.php funguje to spolehlivě!
Jíta
 


Zpět na Zákony