Vhodný granule pro psa

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Vhodný granule pro psa

Příspěvekod Petr220 » čtv 02. říj 2014 17:05:53

Dobrý den,

může někdo doporučit fakt dobrý granule pro psa? Již dlouho koukám po netu, přečetl nespočet článků a nějak né né vybrat pro našeho labradora. Chceme opravdu kvalitní, které nejsou jen reklama, a aby obsahovaly dost procent masa. Děkuji za rady
Petr220
 

Re: Vhodný granule pro psa

Příspěvekod Jana » stř 10. pro 2014 22:41:19

mam westika jemu 8 let porad ma hlad jake granule aby uz nepribral ,dosud dostaval eukanubu,kolik ma dostat na den. dekuji jana
Jana
 

Re: Vhodný granule pro psa

Příspěvekod pro-krmivo.cz » pon 12. led 2015 17:32:26

Dobrý den Jano,
pro 8 letého pejska doporučujeme určitě přechod na granule seniorské, které mají menší obsah tuku a jsou dietnější. Dobré zkušenosti máme např. s Nutram Senior Dog nebo Arden Grange Senior.

V přípdadě dotazu nás neváhejte kontaktovat

Markéta Hanzlíková
pro-krmivo.cz
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 01. zář 2014 10:52:58
Bydliště: Nekmíř 147

Re: Vhodný granule pro psa

Příspěvekod Doglover » čtv 03. zář 2015 11:39:31

Dobrý den, jestli hledáte kvalitu s vysokým procentem masa, poradila bych granule Carnilove. Složení udává 70%maso, lesní ovoce, zelenina a hlavně žádný brambory! Váš labrador bude mít hodně energie a neztloustne :)
Doglover
 

Re: Vhodný granule pro psa

Příspěvekod Vlastík » pát 01. črc 2016 20:00:11

Mám dobrou zkušenost s granulemi Faraon konkrétně Profi Perfomance, objednávám z netu z faraonpetfood.cz. Je to perfektní krmivo pro psy v zátěži a má vysoký podíl masa, mýmu psovi šmakuje.
Vlastík
 

Re: Vhodný granule pro psa

Příspěvekod Karel » sob 23. črc 2016 10:30:57

Co dodání těch granulí netrvá to dlouho? A v případě těch větších balíků,dělaj výnosy? děkuji
Karel
 

Re: Vhodný granule pro psa

Příspěvekod Vlastík » pon 25. črc 2016 21:48:05

Tak já si to vynesu sám, ale když sem jednou nebyl doma tak ženě to chlap normálně bez problému vynesl. Dodání je rychlý
Vlastík
 

Re: Vhodný granule pro psa

Příspěvekod 4max » úte 26. črc 2016 19:32:58

Na webu existuje portál s recenzemi a hodnocením krmiv pro psy s možností porovnávání a výběru dle různých parametrů. Je to velmi praktické. Na tom webu jsou také praktické informace a rady ohledně krmení psů. Je to dobrý pomocník pro výběr krmiva pro každého.
4max
 

Re: Vhodný granule pro psa

Příspěvekod Karel » úte 09. srp 2016 20:27:12

Právě sem se ptal taky kvůli manželce že to bude nejspíš přebírat ona:D Já su věčně na cestách protože jezdim tak je to těžký. Každopádně granule už máme doma a spokojenost na všech frontách
Karel
 

Re: Vhodný granule pro psa

Příspěvekod Zdenka » úte 16. srp 2016 19:31:34

ahoj ani já si u faraonpetfood nemůžu stěžovat na dodání nebo neochotu krmivo donýst až ke dveřím.Objednvám už nějakou dobu to krmivo a zatím jsem neměla s ničím a s nikým problém
Zdenka
 

Další

Zpět na Zdraví a výživa

cron