Výběr psího plemene

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Příspěvekod blankakucerova » stř 28. dub 2010 8:24:30

Prosím o radu - v neděli jsme přišli o člena rodiny, osmiletého pejska irského setra. Máme dům s velkou zahradou, takže se znovu začínám poohlížet po novém kamarádovi. Jenže váhám - zda pořídit znovu setra nebo zkusit jiné plemeno. Osobně se rozmýšlím mezi Irským setrem, Flat coated retrívrem nebo Sibiřským husky. Poradíte mi, prosím, jaké jsou mezi nimi zásadní rozdíly?
blankakucerova
 

RE:

Příspěvekod depholl » pát 07. kvě 2010 9:22:34

No s huskym ani setrem zkušensti nemám ale doporučuji retrívra. Měla jsem mnoho plemen ale retrívra jsem si oblíbila nejvíc :oD
depholl
 

Prosím pozor!

Příspěvekod Laila » stř 12. kvě 2010 5:07:23

na pí Černou z Třebusic,prosím,nedarujte ani neprodávejte této paní své pejsky,natož je od ní vykupovat,je už hodně lidí co se napálilo,psi vykoupené drží v hrozných podmínkách,nevyhovující životu psa.Pejsky co prodala,vyžadují odborný veterinární zákrok,bohužel někteří uhynuli!Je to prosím varování pro všechny důvěřivé lidičky.Samozřejmě,že už se to řeší s patřičnými orgány na ochranu zvířat!
Laila
 

RE: Prosím pozor!

Příspěvekod Simona » stř 12. kvě 2010 22:46:23

Smutný případ,ale tak si říkám jestli si toto lidé nedělají sami,kňourají o slevy při koupi pejsků a kočiček že jim stačí jen na mazlíka atd.Pak takovíto lidé tu nakoupí tu prodají a tak pod vidinou byznysu to pak takto dopadá.
Živý tvor ,,se nevyrobí,, jako zboží. A dokud budou zájemci kňourat a chovatelé polevovat z cen za sotva náklady tak to tu zachvíli bude ještě horší.
A stačí jen málo trošku svědomí -lidi!!!!
Simona
 

RE: Prosím pozor!

Příspěvekod Laila » pát 14. kvě 2010 5:53:58

ano,dělají si to sami a takto nahrávají takovýmto podvodníkům,je mi jen líto těch pejsků,kteří za lidskou blbost nemohou,snad se nám podaří s patřičnými orgány,alespoň tuto činnost u pí Černé ukončit,jsme ošetřovatelé ve psím útulku a moc dobře víme jaká se pak zvířata ve zdravotním i psychickém stavu dostávají k nám!
Laila
 


Zpět na Psí plemena