vycvik psa

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

Příspěvekod david » stř 10. čer 2009 17:26:36

dobrý den mam tohoto psa a nevim jake jeto plemeno ani nevim jak ho vycvičit poradtemi pořad honi kočky a slepice a neposloucha když mu ř eknu at je nehoní díky azradu zde je fotka psa http://leteckaposta.cz/694312607
david
 

moceni v byte

Příspěvekod kapusticka » stř 24. čer 2009 20:51:41

dobry den chtela bych se poradit ohledne meho pejska. je mu bez mala pet let a nyni mi zacal curat v byte nevim si rady, zkousela jsem to potrestanim pozdeji prehlizenim ale stale jsme na stejnem bodu. nedela to pravidelne. pejsek je yorksirsky terier moc dekuji za kazdou radu.
kapusticka
 

RE: moceni v byte

Příspěvekod vanessa » čtv 20. srp 2009 12:18:01

moceni v bite
Ahoj já bych pejskovi vždy po vymočení nadala a dala jemně na zadek u mích psů to funguje.
vanessa
 

poraďte

Příspěvekod Eliška.P » pát 21. srp 2009 17:32:59

mam koupit pelech i kdyz mi zatim spi v posteli??dekuji
Eliška.P
 

RE: moceni v byte

Příspěvekod milda » stř 07. říj 2009 20:04:37

jsi krava, nerozumis psum.
milda
 

RE: moceni v byte

Příspěvekod Killy » pát 16. říj 2009 15:10:40

Může být nemocnej a dává to tím najevo - k veterináři.
Killy
 

RE: moceni v byte

Příspěvekod Kulik » ned 18. říj 2009 15:15:56

Nevim proč tady nadavas ty snad psa mas?????,,ja bych se divila kdyby ne ..!!a ty sproste slova si nech pro nekoho jineho.!!
Kulik
 

RE: poraďte

Příspěvekod liba » ned 01. lis 2009 14:59:23

kdyz spi v posteli, tak tam taky zustane .Na to vem jed! Pelech nekupuj, je to zbytecne!Vim proc to říkam'
liba
 

Poradíte?

Příspěvekod Návštěvník » pon 16. lis 2009 12:53:52

Moc bych potřebovala poradit s naším psem.Máme Akitu-Inu Japonskou.Zvládáme psa celkem dobře ale když jdeme s ním na procházku a pustíme ho tak na nás nereaguje.Prosím odpověď na Givsi@seznam.cz byla bych vám moc vděčná
kdyby jste mi někdo poradil.
Návštěvník
 

RE: poraďte

Příspěvekod Návštěvník » pon 16. lis 2009 12:59:39

Jestliže nechceš aby pes s tebou spal je potřeba se tomu nějaký čas věnovat.Pokut sleduješ v televizi Polepšovna Mazlíčků tak 14.11 tedy sobotu která už je za námi.Tak tam měli ovšem více problémů než vy, ale měli i váš problém.Jestliže jste to nesledovali tak mi můžete napsat na e-mail: Givsi@seznam.cz protože vám to mohu vysvětlit pořádně.
Návštěvník
 

Další

Zpět na Výchova a výcvik psa

cron