yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Yorkširek

Příspěvekod Návštěvník » pon 28. pro 2009 21:34:18

Dobrý den, já mám jorkšírka,kterému je 7 měsíců, jmenuje se Osky a srst má také zvlněnou.
Návštěvník
 

RE: yorkšír koupě

Příspěvekod Návštěvník » pon 28. pro 2009 21:37:52

Dobrý den,mám jorkšírka-7 měsíců,je milý,naše celá rodina ho miluje:-)štěká,jen když se bojí,ale z vodítka ho pustit nemůžeme.
Návštěvník
 

RE: Yorkširek

Příspěvekod Kamila » úte 29. pro 2009 17:26:54

jsou a jsou krásní....sháním přesně takovou fenečku....dnes jsme po 14 letech naši pochovali....
Kamila
 

RE: Nabídka

Příspěvekod kralova lenka » sob 09. led 2010 14:08:23

dobry den,meli bych zajem,schanime uz dlouho pejska,predem dekuji za odpoved a hezky zbytek dne.kontakt lenulilinka17@seznam.cz
kralova lenka
 

Hledáme pejska na krytí

Příspěvekod Nora » úte 09. bře 2010 12:28:33

Dobrý den, hledáme pejska yorkšíra na krytí do 2,5 kg, měl by být již zkušenější, zdravej a očkovanej. Hárat budeme v dubnu. Nemáme PP. kontakt mail norabrixova@email.cz
Nora
 

RE: yorkšír koupě

Příspěvekod marie » úte 09. bře 2010 16:22:53

Tak po dlouhém přemítání jestli do toho jít nebo ne, jsme si dnes přivezli yorka, kluka, je mu 8 týdnů, tak držte palce, ať dobře roste a prospívá, ale co jsme přijeli, ( ve 12 hodin), do teďka, je 15,20), nechce baštit, krmení máme od paní chovatelky, jenom se napil, a chvíli si pohraje, prozkoumá, jak je to tady u nás, ale s jídlem zatím dělá cavyky.
marie
 

RE: yorkšír koupě

Příspěvekod Nora » úte 09. bře 2010 20:57:41

gratuluji, yorkové jsou úžasní, já na ně nedám dopustit.
Nora
 

prosba o radu

Příspěvekod Jana » ned 14. bře 2010 18:03:44

Dobrý den, v pátek jsme koupili dvě jorkšíří fenečky z inzerátu na tomto webu, mají 8 týdnů, jedna váží 620 g, druhá 550. Pán ze Starých Hamrů inzeroval záruku zdraví, kvalitu a poradenství, nabízel návštěvu, na volání byl velmi ochotný, slíbil, že nám všechno kolem pejsků ukáže.Věřila jsem mu, takže jsme přijali jeho nabídku, že nám štěňátka doveze, že má cestu ještě s jedním štěnětem do Ostravy.Dopadlo to tak, že se zdržel sotva 10 minut, neukázal nám nic, štěňátka nemají ani ostříhané drápky, teče jim z očiček a jedno má průjem a vůbec nejí, nepije, snažím se ji krmit aspoň stříkačkou. Zatímco ta zdravá řádí a hraje si, ta druhá se sotva drží na nožičkách, jen se tulí a líže nás, ale když udělá pár kroků, většinou upadne.Ve stresu nevypadá, ale je slabá, po krmení stříkačkou trošičku ožije. Po pánovi a jeho poradenství se slehla zem, nebere mobil a neodpovídá na SMS s prosbou o radu. Máme o štěňátko hrozný strach, už jsme si ji zamilovali. Můžete mi prosím někdo poradit, jak jí pomoct? Zítra ráno už půjdeme na veterinu, ale bojím se, aby se to do té doby podstatně nezhoršilo...Děkuji
Jana
 

RE: prosba o radu

Příspěvekod Nora » pon 15. bře 2010 12:54:50

Dobrý den, pán je množitel a bůh ví kde pejsky chová. Neviděli jste fenku ani pejska a nevíte co znich vyroste. Měli jste jet na veterinu už v sobotu, průjem je pro takové malé štěňátko hodně nebezpečný! Když chcete konkrétní plemeno tak s PP, kde máte záruku a víte co z pejska bude. Pokud si pořídíte pejska bez PP měli jste chtít vidět oba rodiče a kde štěňátko bylo chováno. A i tak nemáte záruku že je pejsek zdravej. Co jste ušetřili za rodokmen nyní dáte za veterinu. Mám taky yorkšírku bez PP a vím o čem mluvím, o jedno štěňátko jsem jednou přišla, mělo průjem a na veterinu-pohotovost jsme ho vezli v neděli ráno 50km. Přeji štěňátku hodně štěstí,zdraví a ať se ztoho dostane.
Nora
 

RE: luxace čéšky

Příspěvekod Rocky » úte 23. bře 2010 12:19:48

Rockášek (8 měsíců) je po operaci čéšky necelých 14 dní. Včera už mu vyndali stehy a musím říct, že kromě toho že má nožičku vyholenou a je vidět jizva, tak by nikdo neřekl, že na nějaké operaci byl. Nekulhá, běhá, skáče a je veselý. Rocky měl luxaci 3. stupně a žádné problémy s tím neměl, ani nekulhal, pan doktor to objevil úplnou náhodou. Bohužel 3. stupeň znamená, že češka je skoro pořád vyhozená a hrozí artroza, která se může rozvinout velice rychle a to je potom problém, s kterým se už nedá nic moc dělat, pejska to bolí. Na druhé nožce má 2. stupeň. Počítám, že tak na podzim nás čeká operace i této nožičky. Operoval nás pan doktor Schwetter (Boleslavova 20, Praha 4), je to ortoped a operace nás stála necelých 5000,- Kč. Byla jsem s ním opravdu velice spokojená, dokonce funguje i na mobilu, když máte nějaký akutní problém, můžete mu zavolat kdykoliv! Hned po operaci jsme začali dávat ALAVIS MMS, klouby to asi posílí, ale problém luxace to nevyřeší.
Rocky
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena