yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Nabídka

Příspěvekod Návštěvník » ned 11. dub 2010 18:00:32

Dobry den ja bych mela zajem o pripusteni vasi fenky s nasim psem pukud tedy budete mit zajem ozvete se na pejsikk@seznam.cz Dekuju za odpoved.
Návštěvník
 

pejsek s PP ke kryti

Příspěvekod Larissa » pon 26. dub 2010 17:13:28

Nabízím psa Yorkšírského teriéra ke krytí s PP ale bez bonitací. Je 3,5 roku starý, váha 2.8 kg, tmavě ocelově modrá srst.
tel: 777 757076
Praha
Larissa
 

RE: luxace čéšky

Příspěvekod Návštěvník » stř 28. dub 2010 16:14:53

Dobrý den mám fenu yorkšíra 1,5 roků starou a ma na obou nožkach 1.stupen luxace češky .Chtěla jsem se zeptat jestli váš pes po operaci hned začal chodit a na jakou dobu má pomoct tato operace.děkuju za odpověď.
Návštěvník
 

dotaz k mohu připustit Yorkšírku :-)

Příspěvekod Janinina » stř 26. kvě 2010 20:10:36

Dobrý den , můžte mě někdo poradit kdy se může nechat připustit po prvé fenečka ?? Děkuji za radu
Janinina
 

RE: dotaz k mohu připustit Yorkšírku :-)

Příspěvekod Nora » čtv 27. kvě 2010 20:03:23

Dobrý den, já bych doporučovala od 2,5 do 3 let podle hárání, a taky jestli chcete štěňátka jen jednou a taky pokud máte fenku s papíry tak určitě až po bonitaci a uchovnění. Takzvaní množitelé začínají i v roce a půl, a mají je každý rok do šesti let fenečky, pak se fenky zbaví. Je to hrozné ale setkala sem se stím! Prodávají štěňátka s nemocemi a vadami, za veterináře pak dáte majlant! Není to nic proti Vám ale pokud máte Vaši holku bez PP nechte ji pořádně prohlídnout veterinářem a ať Vám připuštění schválí. Taky ženicha vybírejte dosti důsledně a bez genetických vad v rodě.
Nora
 

kdy mam nechat nakrit

Příspěvekod zdenka » ned 30. kvě 2010 11:42:36

chtěla jsem se zeptat jestly nevite kdy je ideal nakrivaní fenečky diky
zdenka
 

očne zúbky

Příspěvekod Návštěvník » čtv 03. čer 2010 13:49:02

Dobry den, chcela by som sa opytat, ako je to s ocnymi zubkami u yorkshirov. Mam doma rocneho yorkshira psa, a ma 4 očne zubky. Dva na jednej strane a dva na druhej. Je to velky problem?Treba s tym nieco robit, alebo mu este vypadnu??Dakujem za skoru odpoved.
Návštěvník
 

RE: luxace čéšky

Příspěvekod Rocky » pon 07. čer 2010 11:45:54

Rocky měl na noze takovou obrovskou bandáž, tekže první den spíš jen tak postával. Odnesli jsme ho vždy na travičku, kde se snažil očuchávat, vyčural se...Od druhého dne začal skoro normálně fungovat, snažil se s nožičkou chodit (nejdříve ji tedy spiš za sebou tahal). Vet nám říkal, že tato operace vyřeší problém natrvalo.
Rocky
 

průjem

Příspěvekod Návštěvník » čtv 01. črc 2010 20:48:55

mám jedenapůlletou fenku yorkšíra podařilo se jí roztrhat krabičku cigaret a něco málo tabáku sníst.Od té doby cca 2dny má průjem a krev ve stolici.Máte někdo zkušenost tohoto tipu,zítra sní jinak zajdu k veterináři.Funguje normálně hraje si ,zlobí,ale mám obavu o její zdraví.Dík Georg.
Návštěvník
 

Jenny

Příspěvekod Návštěvník » pon 05. črc 2010 8:50:57

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, máme fenku yorkšírského teriéra, měla dva roky, hárala, nastavovala se nám, tak jsme se domluvili, že ji připustíme, pejsek měl také dva roky, chtěl by, pořád kolem ní a na ní skákal, ovšem Jenny se nechala jen od něj olízat a jakmile se dotkl penisem její pochvy, vždy ucukla a pak už ji obtěžoval... kdy a jak nejlépe poznáme, že by si dala říci? Předem velice děkuji za odpověď.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena