yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

stříhání psů

Příspěvekod nespokojený zákazník » čtv 26. srp 2010 17:18:10

Dobrý den....předevčírem jsem byla na stříhání se svojí 4 měsíční fenečkou yorkšírského teriéra.Chtěla bych Vás všechny upozornit ,kdo svá zlatíčka milujete,vyhněte se salonu na Zbraslavi u řeky.....Ta žena je naprostý amatér ve svém oboru,inkasuje nehorázné částky za svoji bídně odvedenou práci a ještě vám psa zprzní a poraní.Je to salon u veteriny.Musela jsem to zlatíčko moje nechat doupravit u jiné paní,která je milá,šikovná ochotná a své práci rozumí.Ději ji tímto,za ochotu a trpělivost.
nespokojený zákazník
 

Pořízení štěňátka

Příspěvekod Pája » ned 05. zář 2010 20:10:30

Dobrý den, pořídili jsme si dnes fenku yorkšíra a chceme se zeptat jak naučit fenku,aby nečůrala v bytě a jak ji naučit základní povely.Děkujeme za radu.
Pája
 

Je vašemu mazlíčkovi zima? :-)

Příspěvekod Návštěvník » stř 06. říj 2010 18:22:05


Ahoj zdravím všechny lidičky co mají doma Yorkšírského Teriéra a podobná malá plemena psů.Určitě všem těmto mazlíčkům je v těchto mrazech zima kdyz jdou ven na prochazku , a proto bych vám chtěl nabídnout krásné oblečky,které šije moje mamka určitě se koukněte na tyto stránky.Pejskům se uleví a vám určitě také,že je váš mazlíček v teple :-) zdravim všechny a určitě se budeme těšit :-)
zde je odkaz na stánku s oblečky :
http://obleckyprojorksiry.webnode.cz/
Návštěvník
 

prosba

Příspěvekod Milli » sob 16. říj 2010 9:28:05

Dobrý den,potřebovala bych poradit.Včera jsem si přivezla jorkšírku a podle toho co říkala majitelka se narodila 4.9.2010 ještě nemá zoubky venku.Přijde mi že je vzala od maminky dost brzo,a ja bych chtěla poradit jak ji mam krmit abych ji nejakym zpusobem neublížila a nepřivodila nejaké střevní potíže.Chci se ještě zeptat zda ji mohu davat mleko ,vodu totiž nechce.budu vám moc moc vděčná když mi poradíteDěkuji Milli
Milli
 

Příspěvekod Milli » sob 16. říj 2010 9:33:25

Jěště jsem chtěla napsat že ma malá 1340g a to mi přijde docela dost.Rodiče jsem videla a mají asi neco pres 3 kg.Jen jestli je normalní ze je tak mohutna.Jinak rodiče jsou krasní jen malinko vetší ale to mi nevadí uplne malinkou jsem nechtěla.Moji rodice maji 5ti letou fenku a ta ma 1400g.jsou skoro stejne velke.Je to srandovní Milli
Milli
 

RE:

Příspěvekod Irena » sob 16. říj 2010 13:09:51

No teda,to je opravdu brzo,vzít štěně od matky v 6týdnech věku,nejdřív by měly jít až v 8-9týdnech.Máte ji naočkovanou?Protože první očkování se provádí právě v 6týdnech věku.Co se týká stravy,tak kupte sušené mléko pro štěňata a kojící feny a granule pro štěňata(vyrábějí se i pro tak malé)a granulky namočte do toho mléka.Nezapoměňte štěňátko v 8týdnech nechat přeočkovat a odčervit,mmj.tohle všechno měla udělat "chovatelka",která Vám štěně prodala.
Irena
 

RE:

Příspěvekod Berta » ned 17. říj 2010 0:34:49

Se štěňaty malých plemen nemám zkušenosti,ale váha se mi zdá být hodně nepoměrná.Že by šestitýdenní štěňě mělo dejme tomu třetinu váhy dospělého psa?Když jsme si přivezli štěně,bylo mu asi osm týdnů a vážilo asi okolo 8kg.Vyrostlo nám 50ti kilové "telátko" -plus mínus vážilo pětinu či šestinu dospělého psa.Jak jsem napsala,nemám zkušenost s "mrňaty" ale napadá mě jestli jste viděla skutečného otce,možná ho někdo předběhl,to by mohl být i důvod proč chovatelka tolik spěchala s prodejem.Dva týdny krmení takovéto smečky už nemůže nikoho finančně zrujnovat (už jen poměr spotřeby krmiva a pořizovací ceny štěněte).
Berta
 

Předchozí

Zpět na Psí plemena