yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

luxace čéšky

Příspěvekod Monika » pon 25. kvě 2009 19:34:34

Ahoj,mám doma rok a půl starou fenku a veterinář mi při preventivním očkování řekl,že má luxaci čéšky 2 stupně a bude muset v budoucnu na operaci.Zatím žádné problémi s chůzí nemá,ale chtěla jsem jednou štěňátka a veterinář řek,že se to nedoporučuje.Má s tím někdo nějaké zkušenosti?Jak se nemoc zhoršuje a jak operace pomůže,kolik stojí a podobně?Děkuji můžete mi psát na email:monika5574@seznam.cz
Monika
 

Nabídka

Příspěvekod Marcelka » ned 08. lis 2009 14:27:43

Nabízím ke krytí fenku Yorkšírského zakrslého teriéra váha 1,20 kg nabídky prosím na e-mail marcelapej@seznam.cz

Děkuji předem za odpověd Marcelka
Marcelka
 

Yorkšír?

Příspěvekod Návštěvník » čtv 12. lis 2009 18:11:31

No...já bych moc ráda Yorkšíra ale mám i oblíbenější rasi než takového prcka.
Návštěvník
 

Yorkširek

Příspěvekod Pavlina » čtv 03. pro 2009 18:29:32

Dobry den,muzete mi prosim nekdo poradit??poridila jsem si stenatko yorksira a zda se mi nejak moc chlupaty,podle fotek jsou stenatka hladka a rovne chloupky.moje fenecka ma mirne zvlnene chlupy a hustou srst.majitelka od ktere jsem ji koupila rikala ze jsou i kudrnati yorkove,je to pravda?dekuji za odpoved
Pavlina
 

RE: Yorkširek

Příspěvekod daniela » úte 08. pro 2009 10:10:08

jak jste staří? Já mám 4 měsíční fenku a srst má krásně hustou a mírně zvlněnou, takže vypadá jako koulička, takže neměj obavy
daniela
 

RE: Yorkširek

Příspěvekod Paulí » úte 08. pro 2009 11:22:32

Dobrý den, vlasy jokšírka by měly být zcela rovné, přílehavé. Jakékoli, byť i mírné nedokonalosti, se při bonitaci neodpoští. Pokud však vaše stěnátko nebude chovné, kudrnatost Vás nemusí nijak zneklidňovat. Stejně tak hustota vlasů. Pěkný den.PP
Paulí
 

yorkšír koupě

Příspěvekod marie » pát 11. pro 2009 0:13:31

Před dvěma dny nám zemřel pudlíček, bylo by mu v březnu 20 let, chtěla bych malého pejska, dost cestuji, jak byste charakterizovali yorkšíra? Moc se mně líbí, jenom mám obavu, že je to teriér, tak asi bude dost náročné, ho ukočírovat,může mně někdo poradit?
marie
 

RE: Yorkširek

Příspěvekod Luccik » sob 12. pro 2009 12:48:01

Dobrý den, mám rok a půl starého pejska s PP. Jako štěnátko měl zvlněné chloupky, ale po prvním ostříhání (v necelých 7 měsících) už mu rostou jen rovhé hladké.
Luccik
 

RE: yorkšír koupě

Příspěvekod jolana » sob 26. pro 2009 19:57:44

mám doma yokšíra 10měsíců a je to mazel celý rodiny a lidí okolo co ho potkají, nic doma nekouše a ani moc neštěká jen když si hraje.Slyšela jsem o zlých Yokšírů ,ale to už záleží na výchově.Náš chodí bez vodítka a poslechne,na vodítku chodí jen v cizím městě kde to moc nezná.
jolana
 

hledáme fenečku

Příspěvekod Lukáš » pon 28. pro 2009 19:49:08

Dobry den, sháníme fenečku pro našeho pejska.Pejsek stáří 2 roky s PP. Okres Rychnov nad Kněžnou. Náš Lenny je většího vzrůstu váží cca 4kg.Zájemce se mohou ozvat na e-mail: malkovicz@seznam.cz
Lukáš
 

Další

Zpět na Psí plemena

cron