Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: dotaz

Příspěvekod Návštěvník » čtv 07. led 2010 18:50:16

Paní Hano,napište mi prosím ,jestli máte štěně v červenci od paní z Kánina,tak máme společné sourozence,chtěla bych se vás na něco zeptat a vyměnit si zkušenosti.Jichova25@seznam.cz
Návštěvník
 

RE: papání :-)

Příspěvekod Návštěvník » pát 08. led 2010 9:06:07

Já dávám přednost krmení purina, je dražší , ale kvalitní
Návštěvník
 

stekani

Příspěvekod renda » pát 08. led 2010 13:31:52

ahoj chci se zeptat jestli jde jeste neo udelat s mojim ustekanym jokrem.Vzdy kdyz jdem na prochazku tak mi kouse voditko nebo steka jako blazen.diky renda
renda
 

RE: STRIHANI

Příspěvekod Jitka N. » ned 10. led 2010 19:04:02

Ahoj, špičky oušek se stříhají jorkům celý život, já je nechávám stříhat každé tři měsíce a u štěněte každý měsíc...
Jitka N.
 

RE: puchýřky a dvojitá řada zubů

Příspěvekod Jitka N. » ned 10. led 2010 19:16:28

...může ho něco dráždit na tom bříšku, co vyvolává ty puchýřky, zkus mu to bříško vždycky když příjdete z venku otřít aspoň navlhčeným ubrouskem...
Jitka N.
 

RE: papání :-)

Příspěvekod Jitka N. » ned 10. led 2010 19:24:31

...nevím jaké jsou tvoje fin. možnosti ale pedigree opravdu ne. Já mám nejoblíbenější Royal Canin, 1,5kg stojí kolem 350kč, a moc jim chutná.
Jitka N.
 

RE: Váha

Příspěvekod Daniela » pon 11. led 2010 19:05:44

Já mám 4,5 měsíční jorkšírku a vážíme 1,7 kg
Daniela
 

info..

Příspěvekod Gába » pát 15. led 2010 15:48:06

ahoj mame štěnatnko jokra,ma dva a pul měsíce a váží 900gr.nemám žadnou zkušenost s tímto plemenem a proto Vás prosím o jake koliv informace...venčení,krmení,koupání no prostě všechno:)))předem děkuji:))případne informace možno poslat i na email Gabrlla@seznam.cz....Děkuji.
Gába
 

Příspěvekod romik » ned 17. led 2010 18:19:43

ahoj chlela bych se zeptat jak mam mamku ukecat aby me koupila jorksirka protoze mam alergii a ona si mysli ze hrozne pousti chlupi ale ja si myslim ze moc ne nebo ano??
romik
 

RE:

Příspěvekod Gábina » úte 19. led 2010 13:30:38

Dobrý den, Yorkšírský teriér nemá chlup ale vlas proto je ideálním mazlíčkem pro alergiky. Nelíná > Přeji hodně úspěchu v přemlouvání.Gabča
Gábina
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena