Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: dokrmování

Příspěvekod zuzana » pát 05. úno 2010 13:08:56

překontrolujte ,zda nemá rozštěp patra.
zuzana
 

RE:

Příspěvekod zuzana » pát 05. úno 2010 13:13:36

k tomu se ráda přidávám.jen ještě dodám,že pokud,krmíte štěně granulkama kauflandu ,nebo zbytka s kuchyně -jako čuňátko,i vám z něj čuńátko vyroste.dbejte na kvlitní stravu.malý áček granulí vyjde na 300kč zdá se to moc,ale denní dávka je asi 10kč,a člověk který kouří vydá za cigára daleko víc,tak proč nedopřát pejskovi to nejlepší..
zuzana
 

RE: Váho štěněte

Příspěvekod zuzana » pát 05. úno 2010 13:16:20

štěně ukončí růst po přezubení.od 5 měsíců by měl už jen upevňovat tělíčko a svalstvo,neměl by už příliš přibírat
zuzana
 

RE: dokrmování

Příspěvekod dany » pon 08. úno 2010 2:05:40

D.večer
zkuste přikrmovat,a strkat štenátko ke spodním cecíkům,nesmí ubírat na váze,
dany
 

jorkšír

Příspěvekod holmanovajita@seznam.cz » pon 08. úno 2010 17:58:36

Dobrý den,mám 4 měsíčního psíka jorkšíra a váží 2 kg-je to moc?Taky jsem se chtěla zeptat v kolika měsících ho mohu nechat vykoupat-ostříhat a upravit-děkuji za odpověd
holmanovajita@seznam.cz
 

RE: jorkšír

Příspěvekod Dana » pon 08. úno 2010 21:06:57

já mám pět a půl měsíční fenku a váží 1,9 kg. Taky nevím, jestli je to akorát. Stříhat jsme byly jenom hlavičku, zatím je moc velká zima. Počkáme asi až na duben, aby bylo teplo. Čím krmíte?
Dana
 

granule

Příspěvekod Danka » pon 08. úno 2010 21:17:05

dobrý den, potřebovala bych poradit, jaké granule jsou vhodné pro 6-ti měsíční štěndo, pořád nemůžeme vybrat, hlavně velikostí, na penězích nezáleží. Děkuji
Danka
 

usi

Příspěvekod honza » pon 08. úno 2010 23:20:39

mam 5 mesicni stene yorksira a nechtej se mu postavit usi co mm delat nebo se mu postavej sami dik za odpoved
honza
 

RE: usi

Příspěvekod Návštěvník » úte 09. úno 2010 7:50:41

dávej mu kostičku colafitu denně - koupíš v lekárně, vystříhat chloupy na uších a zkusit podlepit
Návštěvník
 

RE: granule

Příspěvekod Mia » stř 10. úno 2010 11:40:29

Mám dobrou dlouhodobou zkušenost s granulemi ROYAL CANIN - YORKSHIRE TERRIER 29 - JUNIOR. Jsou pro štěňata do 10 měsíců a pak samozřejmě navazují granule pro starší psy. Psíčci po nich výborně prospívají, mají pěknou srst a netrpí zažívacími potížemi. Dobře se jim baští, protože jsou drobounké. Jsou dražší, ale na internetu se dá sehnat 1,5 kg pytlík za 279,- Kč.
Přeji pěkný den a ať se štěňátku daří
Mia
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron