Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Přikrmování

Příspěvekod Natálie » čtv 11. úno 2010 15:34:17

Dobrý den..Chtěla bych se zeptat jestli nevíte čím bych mohla přikrmovat štěnátka(5 týdnu)..děkuji moc..!:-)
Natálie
 

Uši

Příspěvekod Olín » sob 13. úno 2010 11:45:50

Dobrý den chtěl bych se zeptat našemu 3 roky starému Jorkšírovi se jakoby začali drolit okraje uší nevíte co s tím ?? je to smrtelné??
Olín
 

RE: usi

Příspěvekod usi » ned 14. úno 2010 19:46:37

to jsem delal ze jsem mu je podlepoval ale stejnak je ma dole dik za odpoved
usi
 

RE: Přikrmování

Příspěvekod Andrule » pon 15. úno 2010 15:08:40

Dobrý den, já přikrmuji sušeným mlékem pro psy, koupeno ve zverimexu.
Na trhu je více druhů, Royal Canin v doze je tam i lahvička, ale drahé.
Beaphar, Brit. Pokud mají pejsci zoubky, už by se jim měli klubat, namáčím granulky, starter od Royal Canin a pak přecházím na York Royal Canin junior.
Andrule
 

nemoci

Příspěvekod Návštěvník » pát 19. úno 2010 18:40:30

Dobrý den.pred nedavnem jsem si poridila yorkšíra.dnes ji jsou uz ctyri mesice. doslechla jsem se ze,kdyz pes nema nikdy stenatka,ze by mohla dostat zanet delohy...chtela bych vedet jestli to je pravda nebo ne? kastrovat ji vzadnem pripade nechci. predem dekuji za odpoved.
Návštěvník
 

RE: Přikrmování

Příspěvekod Natálie » sob 20. úno 2010 11:58:38

Děkuji moc..!=o)
Natálie
 

Štěněčí granule

Příspěvekod Martina » sob 20. úno 2010 16:59:28

Dobrý den, chtěla bych poradit, do kdy se mají dávat štěněčí granule. Máme yorkšírka 4 měsíce starého.
A jaké granule se vám osvědčili?
Martina
 

RE: Štěněčí granule

Příspěvekod Návštěvník » sob 20. úno 2010 19:35:40

Dobrý den. Ja mám taky 4 měsíční štěnátko yorkšíra. a zatím nejsem moc skušená,ale myslím si že to je u většíny granuli stejné,takže by se měli dávat granule pro štěnátka a ty se většinou používají od 2 do 12 měsice a potom bych už prestoupila na granule pro dospělé pejsky. ja osobně jsem ze začátku používala uplně obyčejné granule pro štěnátka malých plemen a tad nedávno jsem si koupila granule Vitakraft.
Návštěvník
 

RE: nemoci

Příspěvekod Jitka N. » ned 21. úno 2010 22:11:10

Nevím, jestli je to pravda. Ale chci jenom napsat, že jsem byla taky zásadně proti kastraci. A změnila jsem názor, vlastně mi v tom pomohl veterinář. Mám dvě fenky ta starší nikdy neměla štěňata, ale měla 2x kýlu, a když jsme šli podruhé na vydání, tak se mě veterinář zeptal jesti jí nechci nechat zároveň vykastrovat, když nechci štěňata. Vyjmenoval mi výhody a já souhlasila a jsem ráda, prodlouží se pejskovi život, nemá záněty té dělohy ani nádory...a já nemusím trnout kde se udělá jaká boulička a co to je...tu druhou až doroste a já si budu jistá, že štěňátka nechci nechám vykastrovat taky. Mám hodně sebe hodně lidí, co byli proti kastraci a změnili názor...chtěla jse jen napsat, že kastrace je na každém, ale já jsem pro...
Jitka N.
 

RE: dokrmování

Příspěvekod Ivett » úte 23. úno 2010 0:36:14

děkuji za rady,fenečka je super,už má 3 týdny a má 22ég,vše dohání.Jsem ráda.
Ivett
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena