Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Štěněčí granule

Příspěvekod Andrule » úte 23. úno 2010 13:16:07

Určitě bych kupovala superprémiové granule, jsou sice o něco dražší, ale malý pejsek toho zas tak moc nesní. Hlavní podíl je vždy maso čerstvé a nebo sušené. Samozřejmě pro malá plemena je tam vyvážený podíl bílkovin a vitamínů. Vyší stravitelnost menčí formovaný výkal. Do osmi až dvanácti měsíců pro štěňata a pak postupně přejít na dospělé malá plemena.
Na trhu jsou asi tyto nejlepší: Royal Canin, Purina Pro Plan, Hills, Eukanuba. Vždy je lepší koupit malý sáček, protože každému pejskovy chutná něco jineho :-)
Andrule
 

RE: Štěněčí granule

Příspěvekod Andrule » úte 23. úno 2010 13:26:03

Není pravda, že sou vesměs granule stejné. Rozdělují se do tří skupin.
Superprémiové, prémiové a ekonomické.
Superprémiové nemusíte přidávat vitaminominerální přípravky, prémiové občas udělat kůru vitamínominerální a nakonec ekonomické to nejhorší je potřeba přidávat vitamínominerální přípravky při každém krmení. Kvalitní granule vždy koupíte ve specializovaném obchodě s chovatelskýma potřebama a nebo u veterináře. Vyvarovala bych se krmivům ze supermárketu a v žádném případě nevěřte reklamám. Já osobně krmím Royal Canin a Hills.
Andrule
 

RE: Kostelec nad černými lesy

Příspěvekod Návštěvník » úte 23. úno 2010 14:41:19

Děkuji ale fenku jsem koupila do týdne novou , naštestí je zdravá
Návštěvník
 

RE: dotaz

Příspěvekod Eva » čtv 25. úno 2010 19:04:13

Od paní z Kanína mám také jorkšírka, když jsme si ho přivezli, měl 14 dní průjem a až 3 týden se to začalo pomalu zlepšovat. Po každodenních injekcích u veterináře, následných antibiotikách na 2 týdny atd... ani nemluvím o ušním svrabu atd... Nemohli jsme až do 4 měsíce ven, takže se teď bojí psů. Léčení bylo možná dražší než sám pejsek, ale to není podstatné. Zuřila jsem, protože tam ta baba musí mít hrozné podmínky, a nechci ani přemýšlet, jestli mají všechna štěňata od ní to štěstí, že přežijí.
Eva
 

připuštění feny

Příspěvekod Lenka » sob 27. úno 2010 0:38:00

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak je to s připuštěním.Máme dvouletou fenku a chceme ji dát připustit,slyšeli sme že 9 až 12 den je to nejlepší,ale to se počítá od kdy?Od té doby co krvácí? Děkuji za odpověď
Lenka
 

Příspěvekod Jitka » stř 03. bře 2010 18:10:11

Dobrý den,

sháním pejska na krytí naší fenky okolí Jesenice u Prahy, planovaná doba 7 -až 9 měsíc 2010 děkuji za nabídky.
Jitka
 

strava

Příspěvekod Pety » pát 05. bře 2010 9:18:14

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám 7 měs.yorkšírka a krmím ho granulema eukanuba ,ale asi mu moc nechutnaj nikdy nesni celou davku ráno mu to někdy namíchám s paštikou a je docela hubeny při výšce 23 má 1800 okolo bříška 27 a chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s royal canin,četla jsem,že by měly chutnat i tomu nejmlsněšímu pejskovi ,nevíte někdo?Děkuji
Pety
 

zuby

Příspěvekod Návštěvník » sob 06. bře 2010 11:03:09

dobrý den,mám pětiměsíční fenečku yorkšira a je asi v polovině výměny zubů a všimla jsem si že má předkus,tak se chci zeptat jestli ji to nijak nebude v ničem vadit? předem děkuji
Návštěvník
 

RE: strava

Příspěvekod Nora » sob 06. bře 2010 17:12:21

dobrý den, royalkou jsme krmili, přešli jsme na eukanubu a jsme taky hubený,když prostudujete obsah složení granulí, moc se neliší(ať jsou drahé či levné).Obsahují pouze okolo 14% masa, začali jsme vařit kuře s rýží a mrkev, občas vločky ale granulky má stále v misce a jí je jen když má na ně chut nebo večer. Vím přesně co dostává a je i veselejší. Názory se na to velmi liší, někdo jen granule, je to bez práce a prej obsahují vše co pejsek potřebuje, mě to nepřesvědčilo.
Nora
 

RADA

Příspěvekod Evča » stř 10. bře 2010 18:35:23

Zdravim, mam 3 měsícní yorkširku ja tolump ale co mne trapi s prominutim a moc se omlouvam za to slovo klati neustale plysoveho kralika aj v noci veme si ho do postele je to normalni?Mam jej ho vzit? A prosim o radu cetla jsem ze po pul roce se muze kupat jaky sampon je nejlepsi? dik Evča
Evča
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena