Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: RADA

Příspěvekod Nora » čtv 11. bře 2010 15:31:51

Dobrý den, prodávají šampony přímo pro yorky s kondicionérem. Koupali jsme mnohem dřív, naše holky milují hnůj, a při nepozornosti se v něm hned vyválí (obžvlášť pokud je čerstvej) a protože jsou to gaučáci a spí taky v posteli, šli hned do sprchy. Máme tři holky a jedna má zas kačera na kterým skáče, nechce ho nikomu půjčovat. Skáče na něm jen když přes den hodně spí. (když prší a nechce se jí ven) Radím unavit, víc si s ní hrát, delší procházky. Před spaním ji házejte míček, zase unavit. Zkuste, uvidíte.
Nora
 

první stříhání jorkšira

Příspěvekod Marie » čtv 11. bře 2010 19:18:01

Dobrý den, máme 3měsíční šteně jorkširského teriéra a zajímalo by mě, kdy se může poprvé ostříhat?nikde to nemůžu najít, děkuji
Marie
 

koupání

Příspěvekod Silvie » pát 12. bře 2010 21:44:43

Prosím o radu,mám 3měsíční fenečku,před třemi týdny,když jsme si ji přivezli,jsme ji museli vykoupat kvůli blechám a teď nevím,jestli ji můžu vykoupat jen znovu,už v normálním psím šamponu.Jak často ji můžu koupat?Děkuji za odpověď.
Silvie
 

granule

Příspěvekod Silvie » pát 12. bře 2010 21:49:55

Zdravím ještě jednou,zapomněla jsem se zeptat,jestli někdo nemá zkušenosti s granulema eminent...naše fenka s nima byla krmena od malička a tak nevím,jestli jsou kvalitní...celkem jí chutnají,ikdyž by sežrala všechno..je to takový malý vysavač.Děkuji za odpověď.
Silvie
 

RE: RADA

Příspěvekod Andrea » pát 12. bře 2010 21:54:27

Dobrý den, můžu Vám doporučit šampon od Green Fields, jsou velice kvalitní a neobsahují sůl, neštípe v očích a je na přírodní bázi. Je to 250ml, stojí kolem 190,- ale je to koncentrát takže dlouho vydrží. Mají hodně druhů pro štěňata i dospělé pejsky i s kondicionérem.
Andrea
 

RE: koupání

Příspěvekod Nora » pát 12. bře 2010 22:01:04

Dobrý večer, jsou nám tři roky a koupeme jednou za měsíc, někdo koupe jednou za 14dní, záleží to na chovateli a jak to pejsek snáší, nesmí nikdy prochladnout a doporučuji vyfénovat a koupat večer aby pejsek pořádně proschnul. V létě se koupeme častěji, chytá želvy v jezírku na zahradě a pak usychá na sluníčku.
Nora
 

RE: první stříhání jorkšira

Příspěvekod Andrea » pát 12. bře 2010 22:05:04

Teď v zimě bych štěně jen nechala zastřihnout jako např. ouška a trochu zádíčka, to záleží na Vás jak se Vám to líbí. Určitě mít svetřík aby nenastydnul. Jinak já jsem stříhala už na třech měsících, ale bylo léto. Mělo by to být postupné aby z toho neměl stres. Čím dřív tím lépe. To že ho ostříháte mu určitě neublíží.
Andrea
 

RE: granule

Příspěvekod Nora » pát 12. bře 2010 22:13:42

Dobrý večer, my jsme krmili royalkou a eukanubou, nakonec sme skončili na vařeným kuřátku, holky ho dostávájí s mrkvičkou a rýží nebo vločkama. Granulky máme stále v mističce a jedí je občas, když na ně dostanou chuť. Když si proštudujete složení granulí (drahý, levný) mají skoro stejný složení a mě nepřesvědčili že je to pro moje zlatíčka ta správná strava. Chutná jim ovoce i zeleninka. Jsme krásný a zdravý.
Nora
 

RE: první stříhání jorkšira

Příspěvekod Nora » pát 12. bře 2010 22:25:44

Dobrý večer, stříhání záleží v podstatě na Vás, pokud ostříháte pejska v zimě, pořidte si svetřík aby pejsek nenastudnul. V létě pozor na úpal. Hlavně každej den česejte. My stříhali poprvé v šesti měsících.
Nora
 

RE: granule

Příspěvekod Silvie » sob 13. bře 2010 13:28:22

Děkuji za odpověď.Zrovna dnes jsem té své dala taky kuřátko a málem sežrala i misku a ovoce a zeleninu má taky strašně ráda,jen nevím v jaké množství ji to mám dávat a kolikrát denně.6rala by snad stále a jsou jí 3 měsíce.Tak pěkný den a děkuji.
Silvie
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron