Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE:

Příspěvekod marie » stř 17. bře 2010 16:18:53

mám taky stejný problém, mám zahradku, ale bojím se dát ven mého kluka, je mu 9 týdnů, jenom na vyčurání. Ale pokud bude venku tepleji, tak myslím, že bych s ním už ven mohla, jenom se vyvarovat kontaktu s jinými psi.
máme ho týden doma, a už chodí na noviny, jenom nějak to kakání se nám nedaří, ale jakmile začne zběsile běhat, tak vím, že to přijde.
Zdá se mně, že málo baští.
marie
 

RE:

Příspěvekod Nora » stř 17. bře 2010 20:53:09

Dobrý večer, zda krmíte pouze granulkama, tak se Vám možná zdá že papá málo, je to ještě prcek a navíc granulky v tom malinkým žaludečku nabobtnají. Takže málo a častěji.
Nora
 

RE:

Příspěvekod marie » čtv 18. bře 2010 13:05:41

děkuji, musíme si na sebe zvyknout, měl krmení od chovatelky,calibru, a já jsem koupila royal canin, který bych začala dávat do dvou dnů, kdy dojdou granulky.
Pouze ho přikrmuju tavrohem, jednu lžičku denně.
Ještě mám dotaz: jak na ouška, začínají se mu stavět, ale nevím, jak s chloupky v oušku, vytrhávat?
Já měla pudlíčka, a tomu jsme taky vytrhávali chloupky, sice pištěl, ale nakonec jsme ho přeprali.
marie
 

zoubky

Příspěvekod Návštěvník » čtv 18. bře 2010 21:08:57

dobry den. ja bych se chtea zeptat,jestli mi nekdo nekdy odpovi na muj dotaz o zoubkach (predkus) celkem bych uz chtela vedet,jestli ji to muze nejak uskodit nebo ne.? a ono mi nikdo porad neodepisuje :( :( :(
Návštěvník
 

RE:

Příspěvekod Nora » čtv 18. bře 2010 23:26:06

Dobrý večer, chloupky v ouškách se vytrhávají, aby jste se s pejskem nemusela prát, prodávají prášek, drobek do ouška nasypete a chloupky bez problému a bez bolesti vytrháváte. Koupíte ho u veterináře, na netu nebo v psím salonu.
Nora
 

RE: zoubky

Příspěvekod Nora » čtv 18. bře 2010 23:32:22

Dobrý večer, pokud máte pejska s PP tak by velký předkus nebo klešťovitý skus mohl vadit, pejska by Vám neuchovnili (je to vada) malý předkus (hořejší zoubky překryvají mírně dolní) by vadit neměl. U pejska bez PP ani jedno nevadí, pokud mu to nebrání v jídle nebo nemá stím jiný problém. Kdyby mu to vadilo vyhledejte veterináře.
Nora
 

kupírování ocásku

Příspěvekod yvona » pát 19. bře 2010 13:20:54

Mohu nechat 2 měsíčnímu jorkovi kupírovat ocásek?
yvona
 

RE:

Příspěvekod NELLA » pát 19. bře 2010 19:54:08

JA MAM YORKŠÍRSKÉHO BIEVER TERIERA A MAM KLUKA I HOLKU A KLUK JE MENSI ALE FENKI JSUO VEJRNEJSI A NEPRECURAVAJ
NELLA
 

ouška a srst

Příspěvekod Evča » pát 19. bře 2010 23:11:00

dobrý den, tak dneska jsem byla s moji dvouměsíční fenkou u doktora a ten ji vytrhal chloupky z usí a ostrihal ouška uplně nakrátko, chudinka hrozně pištěla. bylo mi ji hrozně lito. A nemáte někdo zkušenost s lupama? doktor myslel že to jsou asi breberky ale pod mikroskopem zjistil že to jsou fakt lupy. nemáte někdo s tím zkušenost?
Evča
 

RE: kupírování ocásku

Příspěvekod Nora » sob 20. bře 2010 16:10:24

A není to škoda? Dnes se už ocásky yorkům nekupírují, tedy těm s PP a u těch bez, to záleží na majiteli štěňat a provádí se do 7 dnů po narození.
Nora
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron