Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

stání oušek

Příspěvekod Evča » sob 20. bře 2010 16:33:09

mému štěnátku staly obě ouška ale po ostříháni jedno padlo? nevite někdo co s tím?
Evča
 

RE: stání oušek

Příspěvekod Nora » sob 20. bře 2010 19:09:58

Dobrý den, můžete je lepit náplastí, my je lepili. (buď ve zlomu nebo kolem dokola)Začalo nám ouško padat při výměně zoubků a přikoupili jsme vápník v tabletkách.
Nora
 

RE: kupírování ocásku

Příspěvekod Eva » ned 21. bře 2010 19:10:13

Ve 2 měsícich už to nelze, to je jako by jste mu amputovala tapku. Stříhání ocásku je do 5 dnů.
Eva
 

biewer york

Příspěvekod jana » ned 21. bře 2010 21:12:25

Dobry den. Chtela bych si koupit fenecku biewera. Mozna doporucili byste chov.stanice? A jeste s jakou cenou musim se priblizne pocitat?
jana
 

RE:

Příspěvekod marie » stř 24. bře 2010 15:47:57

ještě jednou k ouškům, chtěla jsem je začít vytrhávat, ale bez toho prášku to asi nepůjde. jak se jmenuje?
A ke granulím. Krmím royal canin, a podle váhy je pro našeho pejska, který skoro ve třech měsících váží 0,90 dkg, podle návodu by měl mít asi 2,2 dkg denně, ale je jak zběsilý, rozdělím si várku na 5 dílů, ale po nasypání do misky trvá snad pár vteřin, co je zbaští. Stačí mu to? Nechci dávat víc.
Ráno mu dám lžičku tvarohu a to už panáčkuje u lednice.
marie
 

RE: stání oušek

Příspěvekod marie » stř 24. bře 2010 15:54:33

četla jsem tady v diskuzi, že se má koupit v lékárně colafit, taky ho půjdu koupit, našemu pejskovi, je mu 2 a půl měsíce stojí ouško jenom jedno, a bojím se mu vytrhávat chloupky z uší, piští, jako by mu šlo o život a to mám specielní tupé nůžky na chloupky.
tak asi na první akci ho vezmu na veterinu, kde mu také ostříhali drápky na nožkách, každou chvíli visel na zácloně. teď je to v pořádku.
marie
 

RE:

Příspěvekod Jana » čtv 25. bře 2010 13:22:56

Pejsek je vždycky větší
Jana
 

krmení

Příspěvekod Silvie » pát 26. bře 2010 21:19:26

dobrý den,chtěla bych se zeptat...četla jsem zde,že se štěňátkům dáva tvaroh...paní od které jsem naši fenečku kupovala říkala...hlavně žádné mléčné výrobky,aby zbytečně nerostla....můžu jí tvarůžek dopřát?Ona by snad zbaštila vše...jak jí chutná.Děkuji za odpověď.Silvie
Silvie
 

průjem

Příspěvekod Silvie » sob 27. bře 2010 9:59:10

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,co je nejlepší u pejsků na průjem.Jestli nevadí granule a nebo jestli je lepší rýže s kuřátkem.Škrouká jí ve střívkách a tak to asi bude nějaká porucha...ale nevím,co je nejlepší.Prosím,poraďte,jsou jí necelé 4 měsíce.Předem oc děkuji.
Silvie
 

Stříhání

Příspěvekod Evča » sob 27. bře 2010 15:27:39

Dobrý den, poradí te mi někdo kdy se smí štěně poprve ostrihat?
Evča
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron