Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: jak proti klíšťatům

Příspěvekod Nora » pát 02. dub 2010 18:16:04

ještě záleží na tom, jak jste často venku. My jsme venku v podstatě celý den. Když je hezky leží na zahradě na sluníčku, jezdíme na výlety a každý den chodíme na procházky na pole okolo potoka a do lesa. Pokud bydlíte ve městě, bude Vám stačit buď pipeta nebo obojek.
Nora
 

Příspěvekod katka » sob 03. dub 2010 17:02:21

chci se zeptat kdy se muze fenka yorkšíra nechat pripustit když hara ktery den poradi mi nekdo
katka
 

RE:

Příspěvekod Nora » ned 04. dub 2010 15:13:26

Dobrý den, pokud chcete mít absolutní jistotu, můžete požádat svého veterináře, stanoví Vám přesný temín na pokrytí pomocí vaginálního výtěru (10 - 16 den)každá fenka to má jinak. Jinak je to většinou 11 den 1.krytí a 13 den 2.krytí ještě pro jistotu. Šance na štěňátka je pak větší.
Nora
 

ghdfg

Příspěvekod jirka » stř 07. dub 2010 19:56:18

dobrý den schánim zvěrolékaře v praze 6 7 8 9 10.A scháním mops štěně za 1500kč dík.
jirka
 

RE: Váha pejska

Příspěvekod helena » pát 09. dub 2010 22:17:19

mam take jorksiracka jsou mu dva roky a vazi 6kg po rodicich nemel mit vice jak 3kg veterinar mi rekl ze je cistokrevny,ale takhle mohl narust po nejakem predkovi zpusobuje to rustovy hormon hlavne ze se mame radi tak nebudte smutna jsou to milacci at vayi 2kg nebo6kg
helena
 

vaha

Příspěvekod Návštěvník » pát 09. dub 2010 22:33:13

mam dvouleteho jorksiracka ktery vazi 6kg jeho rodice meli malo pres2kg,kdyz jsem ho kupovala v6tydnech vazil 40dkg.ma nekdo take takovov zkusenost ze mu pejsek takhle prerostl
Návštěvník
 

RE: vaha

Příspěvekod Nora » sob 10. dub 2010 21:51:52

Dobrý večer, pejsek je asi bez PP. To se pak většinou majitelé diví, co že jim z pejska vyrostlo. Pokud ho máte rádi tak bych to neřešila. Jsou to zlatíčka. Zlost mám jen na množitele!
Nora
 

Příspěvekod mirka » ned 11. dub 2010 7:49:34

Máte někdo zkušenost s přípravkem Vital energy díky za odpověd
mirka
 

průjem

Příspěvekod marie » ned 11. dub 2010 20:08:09

Dobrý den, mám dotázek. Mám 3 měsíčního jorka. Je po třetím očkováním, chodíme s ním už ven, ale na vodítku, hlídáme ho jako oko v hlavě. Od včerejška má průjem, dnes jsem večer mu dala 1/4 biseptolu.
Je hravý, k jídlu se tak nehrne, jako vždycky, misku s vodou mu několikrát za den měním. Není možné, aby něco venku sbaštil. Fakt je, že ho nechávám na zahradě proběhnout. Krmím ho royal caninem, dnes jsem mu nedala ani lžičku tvarohu, který má rád.Nemám přejít na jinou stravu?
marie
 

Alergie

Příspěvekod ..... » úte 13. dub 2010 16:33:27

Je Yorkšírský teriér vhodný pro alergiky?
.....
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron