Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Jork žere ovoce

Příspěvekod Nedy » sob 25. zář 2010 11:14:21

Ahoj. Chtěl jsem se zeptat zda Jork může jist ovoce. Máme dvouměsíčního a hned po granuli miluje ovoce.Jablka,Broskve,Vino ze zahrady,jinými slovy vše k čemu čuchne. Může ji to ublížit v malém množství denně? Dík za radu a hodně zdraví pro vaše Jorky :-)
Nedy
 

RE: váha

Příspěvekod Nedy » sob 25. zář 2010 11:26:53

ahoj. To je v poho. Ja mam dvoumesičniho jorka a vazi 1kg. Doktor rikal ze to je akorat. Vydel jsem oba rodice a ani jeden nemel prez 2kg(oba stary 5 let).Tak mate urcite prcka.
Nedy
 

RE: dotaz

Příspěvekod neddik@seznam.cz » sob 25. zář 2010 11:53:13

Píšu sice už asi pozdě ale teď jsme si kupovali jorka (Nelinku) opravdu krasného a zdravého za pouhých 5000kč bez pp.teď má 9týdnu a váží 1kg. Paní od které to máme je opravdu velmi solidní, vše vysvětlí, poradí. Než jsme si ho vzali tak jsme tam jezdily každou neděli a vždy nám vyšla vstříc. Má chovnou stanici- asi 30psu-čivavy a jorky. Oba její rodiče neměli přes 2kg a to jim je 5 let. opravdu můžu jen doporučit.Má to nejmenší plemeno v okolí.

Jesenice u Sedlčan. Je to mezi Příbramí a Benešovem asi 70km od Prahy. TEL---HEJHALOVÁ---774 559 954
když tak vám poslu foto.
neddik@seznam.cz
 

RE: pití štěňat yorkšírského teriéra

Příspěvekod katka » sob 02. říj 2010 10:06:21

ahoj chci se zeptat mám doma kocourka a chtěla bych psa jaké pohlaví se kněmu hodí holka nebo kluk děkuji
katka
 

Příspěvekod katka » sob 02. říj 2010 10:07:45

AHOJ CHCI SE ZEPTAT MÁM DOMA KOCOURKA A CHCI PSA JAKÉ POHLAVÍ SE KNĚMU HODÍ DÍK
katka
 

RE:

Příspěvekod Radka » pon 04. říj 2010 23:44:54

Určitě není pravidlem,že pes je větší..Velikost yorkšírů je různá.My máme např.fenku a má 3,8..a sousedi psa a má 2kg
Radka
 

RE:

Příspěvekod Helča » čtv 07. říj 2010 10:49:59

Ahojky ,trochu jsem tady zkoumala ty váhy a chtěla bych se optat kolik ted váží vaše fenečka ,apč máme tu váhu stejnou ve 3 měsíčích jako vy jste měli děkuji za odpověd
Helča
 

rada

Příspěvekod Helča » čtv 07. říj 2010 11:57:40

Ahojky,mám 10týdenní fenečku a váží 940g,chtěla jsem se zeptat kolik tak bude mít v dospělosti a jestli nebude veliká.Jinak dávám royl canin,tak 30g na den jestli to je akorád,nebo jestli to není moc..děkuji za odpověd
Helča
 

RE:

Příspěvekod kata » sob 09. říj 2010 11:49:48

ja si myslim ze je to stejny takze me je to jedno
kata
 

štěně

Příspěvekod Pety » sob 09. říj 2010 20:41:26

Ahoj chtěla bych stěně Yorka holčičku,maličkou,takže asi s PP,nemáte někdo kontakt na solidního chovatele z Ostravy?Děkuji.
Pety
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena