Labradorský retrívr

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Hledám

Příspěvekod Klára » ned 01. srp 2010 21:12:55

Hledám fenky labradora,které pochází z rodu Idy Irslak od pana Dulínka z Lázní Bohdaneč.Měla bych zájem o štěnátko z tohoto rodu.Pokud o někom víte,prosím napište na mail klaradrobna@seznam.czVšem moc děkuji za pomoc!!!!
Klára
 

Váha

Příspěvekod Michala » pon 02. srp 2010 22:14:59

Dobrý večer!Máme skorem 5měsíčního psa a váží 19kilo.Je to na jeho věk optymální?Krmím řekla bych,kvalitníma granulema,na doporučení Nutramem pro štěnata velkých plemen,2xdeně a oběd mu dopřeju porci z plechovky.Je i celkem vysoký,nebude podsaditý.Nemám stímto plemenem žádné zkušenosti,ale snažím se hlídat dávky,protože je opravdu bezedný a zjistila jsem,že tedy aspon ten náš,sní úplně vše a co kde najde.Osobně bych řekla,že na jeho stavbu těla,je akorád,to by mohl posoudit spíš chovatel,ktery už nejakou tu zkušenost a znalost má.Spíš bych potřebovala radu,čeho se vyvarovat,čeho držet.A ještě,co kosti kuřecí,dát-nedát,zatím jsme neodolali a dostane občas chrupavky!
Michala
 

správná váha?

Příspěvekod Návštěvník » úte 03. srp 2010 13:36:26

Dobré odpoledne všem milovníkům psů :)
Včera jsem vážila svého "prcka" 9týdenního a váha je 5,4kg. Bohužel co jsem si zakoupila literaturu o labradorech, nikde nejsou "tabulky" +- jak má labrador v tolika a tolika měsících vážit, abych se ujistila že přibírá přiměřeně, nebo jestli z něj nebude otesánek. Krmím granulemi Brit care a jednou týdně mu vařim (těstoviny, nebo rýži s kuřecím masem)
Můj dotaz tedy je, jestli je váha optimální nebo jestli náhodou není vyšší než má být. Děkuji za rady :)
P.S.: Labradoři jsou nádherní psi, kteří vždycky něčím překvapí :) Jsou až nadmíru inteligentní (zvlášť moje 3letá potvůrka) a vychytralý. Někdy když na ní koukám si v duchu říkám, ještě že neumí mluvit :D
Buďte rádi, že jste si vybrali toto nespoutanně veselé plemeno :)
Návštěvník
 

RE:

Příspěvekod Vašek » úte 03. srp 2010 16:18:02

Tak mu tu váhu ty krávo nezáviď, když máš podváhu.Chce se mi z tý pubertačky bez mozku zvracet.
Vašek
 

váha

Příspěvekod renča » pát 06. srp 2010 23:41:34

Ahoj moje roční fenka ma 29kg a myslim ze tlusta neni,je tak akorad.
renča
 

RE: váha

Příspěvekod Sparviero » sob 07. srp 2010 10:19:08

Dobrý den.
Labrador by měl vážit v plné dospělosti (t.j. ve třech letech) cca 35kg, takže -pozor !!! :-)))
Sparviero
 

BARF nebo granulky

Příspěvekod IVA » úte 10. srp 2010 14:38:10

DOBRÝ DEN,
MÁME 6 MĚSÍČNÍHO LABRADORA A JE TO NAŠE ZLATÍČKO. STÁLE PŘEMÝŠLÍME NAD STRAVOU BARF, ALE NEMÁME S TÍM ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI A TAK NEVÍME JESTLI TÍM SPÍŠE NĚCO NEPOKAZÍME? ZATÍM KRMÍME GRANULKAMI K9 + LOSOSOVÝ OLEJ A JSME SPOKOJENI, ALE CHTĚLI BY JSME MU JEŠTĚ POLEPŠIT. PROSÍM O RADU, JESTLI S TÍM MÁ NĚKDO ZKUŠENOST.
IVA
 

váha

Příspěvekod Dagmar » úte 10. srp 2010 21:50:35

Dobrý večer!Narazila jsem náhodou na tuto diskuzi a koukám,že se tu zabíváte celkem váhou!Mám také skoro půlročního psa a váží mi 19kilo a v kohoutku na výšku má 54cm.Nemyslím si,že by měl nadváhu,na jeho stavbu těla.Přečetla jsem si zde,že dospělí jedinec by měl mít cca35kilo,tak nevím,postavu hlídáme,abychom mu spíše váhou nepřitížili a netrpěli klouby.Napište páníčkové,čím více tím lépe,kolik váží a měří váš miláček kolem půl roka,abychom mohli porovnat rozdíly!!!Děkuji
Dagmar
 

Příspěvekod Denisa » stř 11. srp 2010 12:51:46

Ahoj :) Nedávno jsem psala že mi mamka nechce dovolit labradora protože je veliký a že chce jorkšíra tak jsem přemluvila že toho ne !. Tak prej velikostně od jorkšíra do labradora . A neznáte nějaký pejska kterej miluje vodu,hodný,poslušný,kamarádský protstě vlastnosti co má labrador ale menšího děkuju moc :))
Denisa
 

RE: váha

Příspěvekod Radim » stř 11. srp 2010 21:39:17

Dobrý večer, také se zabývám váhou a výškou labradorků v určitém věku. Náš 7 měsíční Alánek má v kohoutku výšku 60 cm a má 25 kg, zdá se mi to sice hodně, ale on je krásně štíhlý a pružný...
Radim
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena